שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2475
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> השקעות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
השקעות
 

השכרת משרד איכותי באיזור של נכסים מניבים


סטאטוס

סטאטוס יועצי נדל"ן – משרדים להשכרה ,משרדים למכירה, נכסים מניבים,שיווק משרדים,קבוצות רכישה . באתר מחירון משרדים, ומנוע חיפוש משוכלל, מצולם, ומעודכן עם שפע של משרדים להשכרה ולמכירה  בתל אביב ,ברמת גן, בבני ברק.

סטאטוס יועצי נדל"ן

מגדלי טויוטה, יגאל אלון 65, תל אביב-יפו

www.status-ltd.co.il |  status@status-ltd.co.il

טלפון: 03-5624433 |  פקס: 03-5612468

 
 

עלות משרדים להשכרה

מי שקונה משרדים למכירה בכדי להשכיר אותם בהמשך, מעוניין בתשואה גבוהה עבור השקעתו. אין ספק, דמי השכירות שיש לשלם מידי חודש בחודשו שיקול משמעותי ביותר לפני שכירות. באיזורים מבוקשים עלות השכירות גבוהה יותר, וכן גם הארנונה לרשות המקומית. בנוסף, יש חברות אשר גובות דמי ניהול מהשוכרים, בנוסף לשכר הדירה, ויש חברות אשר בהן דמי הניהול הם חלק מדמי השכירות של הנכס.

איזור המשרדים

חשוב לבדוק את מרחק המשרדים ממקומות המגורים של העובדים, מצד אחד, ושל הלקוחות מצד שני. משרדים להשכרה באיזורים מרוחקים, אולי יהיו זולים יותר, אך הנסיעה אליהם – דלק או תחבורה ציבורית, יוסיפו הוצאה שתתווסף לדמי השכירות.

חשוב לבדוק, אם יש תחבורה ציבורית נוחה או תחנת רכבת קרובה הם בהחלט יתרון משמעותי במיקום של משרדים. או לחילופין, חנייה בבניין המשרדים עצמו, או בחניונים סמוכים במחירים זולים.

שטח המשרדים

מובן שעלות של השכרת משרדים מחושבת על פי מחיר ל- מ"ר. ככל שחלל המשרד גדול יותר – המחיר עולה בהתאם. מי שמוותר על משרדים למכירה, ופונה להשכרה – כדאי לו להתייעץ עם מעצב פנים על חלוקת השטח ומיקום הרהיטים, וכך, לשכור משרד המתאים בגודלו בדיוק לצרכים.

שירותי ניהול

חברות בעלות בנייני משרדים להשכרה, המנהלות נכסים מניבים ביעילות ובמקצועיות, נותנות שירותים לשוכרים אצלם את המשרדים. על הבעלים של הנכס לדאוג ולטפח את השטחים הציבוריים מבחינת ניקיון, אסתטיקה, שמירה ואבטחה, ובנוסף לתקן כל תקלה או נזק במעליות, במזגנים ועוד. על אופן השירות של החברה ניתן ללמוד משיחות עם בעלי עסקים ושוכרי משרדים אחרים בבניין.

שירותים נילווים

יש בנייני משרדים שיש בהם שירותים נוספים כמו מזנונים ומסעדות, בנק ודואר ועוד. נוכחותם של אלה בבניין מקלה על העובדים בבניין. משכיר טוב, יידע לשמור אותם אצלו לאורך זמן.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה