שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> השקעות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
השקעות
 

השכרת משרדים – נקודת מבטו של המשכיר


סטאטוס

סטאטוס יועצי נדל"ן – משרדים להשכרה ,משרדים למכירה, נכסים מניבים,שיווק משרדים,קבוצות רכישה . באתר מחירון משרדים, ומנוע חיפוש משוכלל, מצולם, ומעודכן עם שפע של משרדים להשכרה ולמכירה  בתל אביב ,ברמת גן, בבני ברק.

סטאטוס יועצי נדל"ן

מגדלי טויוטה, יגאל אלון 65, תל אביב-יפו

www.status-ltd.co.il |  status@status-ltd.co.il

טלפון: 03-5624433 |  פקס: 03-5612468

 
 

השכרת משרדים הוא ענף כלכלי בתחום הנדל"ן. מי שבוחר לקנות משרדים למכירה, שלא לשימושו העצמי, אלא במטרה להשכיר אותם, רואה במשרדים אלה נכסים מניבים, כלומר, השקעה אשר תניב לו תשואה, ותפיק לו רווחים. עיסוק בנדל"ן הוא עיסוק מכניס וריווחי, למי שמכיר את השוק, ויודע להתנהל בו באופן מקצועי.

משרדים להשכרה– כדאית מאוד לאנשי מקצוע רבים

אנשי עסקים ובעלי מקצועות חופשיים מעדיפים לשכור משרדים, ולא לקנות אותם בעצמם, או בגלל מחסור במזומנים נזילים, או בגלל רצונם להוריד מעל ראשם את הדאגה של תחזוקה שוטפת של המשרד.

לכאן, נכנסים אנשי עסקים בתחום הנדל"ן, אשר משקיעים בקניית משרדים למכירה בבניינים שלמים (או נכסי נדל"ן אחרים), במטרה להשכיר אותם, והם מהווים עבורו נכסים מניבים. השקעה בנדל"ן לשם הכנסה, היא השקעה לטווח ארוך. בשלב הראשון, היזם, הרוכש, צריך לקבל בחזרה את סכום ההשקעה שהשקיע בקניית הנכס. ולאחר מכן, הוא מתחיל להרוויח, וכל הכנסה חודשית מדמי השכירות היא הרווחים שלו.

למי כדאי להשכיר את המשרדים?

בארץ לא נהוגה שכירות לתקופות ארוכות במיוחד, גם לא של משרדים, יחד עם זאת, נהוג להשכיר משרדים לתקופה של שלוש עד חמש שנים, עם אפשרות להארכה. אנשי עסקים קטנים ובינוניים, או בעלי מקצועות חופשיים, בדרך כלל לא נשארים שנים ארוכות מאוד באותם משרדים מסיבות שונות: ניידות למקומות יישוב אחרים, התרחבות של העסק, סגירת העסק והמשרדים.

משרדים להשכרהמשתלמים במיוחד כאשר השוכרים הם משרדי ממשלה ובנקים. הנוטים להחזיק בנכס בו הם נמצאים שנים ארוכות ביותר, מה שמבטיח לבעלים נכסים מניבים תקופה ארוכה במיוחד.

חובותיו של המשכיר כלפי שוכר המשרדים

על הבעלים של עסק מניב בתחום הנדל"ן לנהל את בניין המשרדים שברשותו, לשמור אותו במצב טוב, ולדאוג לתחזוקה של השטחים הציבוריים בבניין, תחזוקה הכוללת: צבע, ניקיון, ותיקון תקלות במזגנים, במעליות, בשירותים ועוד. רבים מהבעלים של בנייני משרדים להשכרה מחזיקים בחברות ניהול, אשר מספקת שירותים שונים, כמו: ניהול חוזי השכירות, גביית שכר הדירה, התנהלות מול הרשות המקומית, ביטוח, שמירה ועוד.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה