שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2496
מאמרים: 7536
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> השקעות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
השקעות
 

יועץ עסקי פרטי


 karaAdmin

 karaAdmin

 
 
מה עדיף - חברת ייעוץ או יועץ עסקי פרטי?

 

כל עסק וחברה שלקחו החלטה להיעזר בשירותי ייעוץ עסקי מכירים היטב את הדילמה הניצבת בפניהם מיד לאחר קבלת ההחלטה: במי בדיוק לבחור, מתוך המגוון האינסופי העומד בפניהם? בין ההצעות השונות ניתן למצוא טווחי מחירים שונים, היקפי ייעוץ מגוונים, וגופי ייעוץ מסוגים שונים ומשונים.

 

בתוך כך, אחת השאלות החשובות שכדאי לקחת בחשבון רגע לפני הבחירה בגוף מייעץ כזה או אחר, היא האם עדיף לבחור בחברה המעמידה לרשות לקוחותיה "סוללה" של אנשי מקצוע, או שעדיף דוקא להתמקד ביועץ אחד, בעל ניסיון וידע משלו, שילווה אתכם באופן אישי לכל אורך התהליך? לשאלה זו, באופן שאולי עשוי להפתיע, יש תשובה שאינה חד משמעית - ועל רגל אחת ניתן להגיד כי היא משתנה ממקרה למקרה, כאשר במרבית המקרים ניתן להכריע די בקלות במה נכון יותר לבחור.

 

ייחודו של יועץ עסקי

 

במיוחד במקרים של חברות קטנות ובינוניות, אך למעשה גם בעוד הרבה מקרים אחרים (כמו תחום פעילות מסוים החופף מאד את נסיונו של היועץ הספציפי שבו אתם מעוניינים, או כאשר ישנה המלצה מיוחדת על יועץ עסקי מסוים, ואפילו אם אתם נמשכים באופן אישי לסוג ליווי אינטימי ואישי יותר) אין ספק כי הבחירה האולטימטיבית תהיה יועץ עסקי אחד, אדם פרטי המחזיק בתכונות שקשה למצוא להן מתחרה, וכמובן גם ידע וניסיון מקצועי הן מהצד העסקי, והן מהצד המייעץ.

 

זכרו כי ככל שתתמקדו יותר ויותר בחברות ייעוץ עסקי של אדם אחד, כך יגבר הסיכוי שתפיקו ממנו את המרב ותבטיחו לעצמכם איכויות נדירות שילוו אתכם ואת העובדים שלכם באופן אישי ממש, וכך תגדילו באופן משמעותי את הסיכוי לחולל שינוי בחברה, בזכות אישיות וניסיון יחידי סגולה שהולכים איתכם יד ביד ועושים איתכם את הדרך באופן צמוד ואישי.

 

ייחודה של חברת ייעוץ

 

במקרים אחרים ובהתאם לצורך ולתנאים הקיימים, אין ספק כי יועץ עסקי מהסוג שפורט לעיל אינו ממש מתאים ואפשרותו לסייע היא מצומצמת יותר, במיוחד במקרים של חברות וארגונים גדולים הנזקקים לרוחב יריעה ולעתים אף לידע מתחומים שונים ומגוונים. במקרים כאלה ההעדפה הברורה תהיה לחברות ייעוץ גדולות יותר, ובאופן ספציפי כדאי מאד לחפש כאלה שמציעות מיקוד בתחום השירות המסוים והספציפי (מאד) שבו אתם עוסקים.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה