שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2512
מאמרים: 7552
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> השקעות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
השקעות
 

כל מה שרציתם לדעת על מסחר ב- CFD


מירב שמש

BeTrader - מסחר בבורסה, תשקיע בעצמך!

 
 

 

מסחר ב- CFD- כל היתרונות

מסחר ב- CFDהקרוי בעברית חוזי הפרשים הוא אפיק השקעה המאפשר פעילות ומסחר במגוון של מוצרים פיננסיים , ביניהם מט"ח, מניות, מדדים וסחורות. מסחר ב- CFDהוא מסחר שיש לו אופי חוזי ומכאן שמו חוזי הפרשים. זהו חוזה הנערך בין הצדהקונה לצד המוכר אשר ביחד מחליטים וקובעים מראש מה יהיה ערכו העתידי של מט"ח, מניה, נכס סחיר כגון זהב ואחרים. לסוחרים אין בעלות על הנכס בו הם סוחרים אולם באמצעות מסחר ב- CFDיכול הסוחר לקבל רווחים ממוצר או מניה שאינה שלו, ועם השקעה כספית סבירה ולא קיצונית בגובהה. כלומר, אם עלה ערכו של מטבע זר הנסחר ב CFD, יעלה גם חוזה ההפרשים על מטבע זה, והרווחים יעברו לסוחר בו.

מסחר ב- CFDמתבצע ברוב המקרים עצמאית, ובאמצעות מערכת מסחר אלקטרונית, הלא היא האינטרנט, המספק פלטפורמה של מסחר עצמאי ומבלי לשלם את מחירם המלא של הנכסים בהם בחרתם לסחור, ביניהם מתכות יקרות, מניות , מטבע זר, מדדים ועוד. זהו השוני העיקרי בין אפיקי השקעה אחרים, בהם המשקיע נדרש לשלם את מלוא מחיר המניה או כל נכס אחר, והיא הופכת להיות בבעלותו. חשוב לציין כי מסחר ב- CFDדורש בטחונות וחשוב שתוודאו כי המערכת בה אתם משתמשים לצורך המסחר הזה נמצאת בפיקוח. המערכת מאפשרת מסחר בכל שעה ובכל זמן נתון לאורך כל שעות היממה ובמשך כל ימות השבוע, ובדרך זו יכול הסוחר למכור או לקנות זהב, מניה, מטבע וכדומה בכל עת ובהתאם לערכו.

מסחר ב- CFDואפיקי השקעה נוספים

אפיקי השקעה נוספים היא מסחר במט"ח האפשרי כיום למשקיע הפרטי באופן עצמאי לחלוטין וללא צורך בסיוע של יועץ השקעות או הדרישה להיות חבר בורסה. הכוונה היא כמובן למסחר במטבע זר, שעד לא מזמן היה אסור בישראל בהנחיות והגבלות בנק ישראל שאסר שימוש ואחזקת מטבע זר. היום איסור זה הוא כר הסטוריה ובפני המשקיע הישראלי נפתח ערוף השקעות חדש, נוח, עם רמת סיכון נמוכה. קיימות כיום פלטפורמות ייעודיות למסחר במט"ח, כמו למשל dealbook 360.  זוהי תוכנה ייעודית המשמשת משקיעים וניתנת להורדה באינטרנט בקלות. מדובר בתוכנה בעלת מוניטין בשל האמינות, העדכניות והתמיכה שהיא מספקת. כמו כן, היא מתעדכנת במהלך כל שעות היממה ולאורך השבוע כולו, ומאפשרת מסחר בכל רגע בו תרצו לבדוק מה מצב ההשקעה שלכם.

אפיק השקעה נוף הוא השקעות בבורסה. מי שחפץ בהשקעות בבורסה האמריקנית בנוסף או במקום הישראלי, יכול כיום לעשות זאת באמצעות interactive brokers, מערכת מסחר בורסאית אמריקנית הגדולה ביותר בארצות הברית.

כום תופסת מסחר ב CFDאת תשומת ליבם של המשקיעים המבינים את האפשרויות הרבות הגלומות במסחר המתנהל באופן הזה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה