שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> השקעות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
השקעות
 

מאתרים את ליקויי הבניה לבד? כנראה שלא


rsseowebz

התמונה של ‏‎Gili Webz‎‏.

 
 

זאת מאחר ואתם מניחים כי הנכס המדובר הינו נכס הראוי למגורים, עבודה או פשוט לשהות של בני אדם. המציאות מראה כי לא אחת מתגלים ליקויים שונים במבנים, כך שחשוב לאתר אותם טרם אתם חותמים את שמכם על החוזה. איתור ליקויי בניה מבצעים לבד? התשובה היא חד משמעית: לא.

 

למה חשוב לאתר הליקויים?

 

הבטיחות שלכם אמורה להיות מטרת העל בעת שאתם שוהים בנכס מסוים. כך, לא אחת, אנשים חותמים על הסכמי קנייה או שכירות מבלי שהם ביצעו בדיקה לטובת איתור ליקויי בניה. הדבר האחרון שתאחלו לעצמכם, הוא להיכנס אל נכס חדש ולגלות כשלים במערכות שונות, פגמים חזותיים וליקויים שונים שמסכנים אתכם.

 

מתי חשוב לבצע בדיקה שכזו?

 

רגע לפני שאתם חותמים על הסכם של שכירות או במקרים של קנייה של נכס, הציבו את הבדיקה של איתור ליקויי בניה כתנאי סף. האם תרצו לקנות חתול בשק? כנראה שלא. הבטיחו לעצמכם כניסה בטוחה וחלקה אל הנכס המדובר. זיכרו כי אין כאן קיצורי דרך ואת הבדיקה אתם חייבים לבצע.

 

מי מבצע את הבדיקה המדוברת?

 

הבדיקה הזו אינה בדיקה שניתן לעשות עם זוג עיניים, אלא מדובר על אנשי מקצוע המגיעים עם ציוד מתקדם. החברות המבצעות את הבדיקה הן חברות המבצעות את בדיקת בדק הבית המוכרת, לרבות איתור ליקויי בניה. הבטיחו לעצמכם שקט נפשי וראש שקט עם בדיקה שתפטור אתכם מכל דאגה או חשש.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה