שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> השקעות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
השקעות
 

מדוע כדאי להשקיע את כספכם בבית השקעות?


מאור טופז

מאור טופז - יעוץ השקעות, יעוץ פנסיוני, ביטוחים ופיננסים

 
 

רבים חוששים מן ההשקעה במסגרת בתי השקעות מתוך מחשבה שהיא אינה בטוחה כמו השקעה במסגרת מסלולי חיסכון והשקעה סטנדרטיים יותר. האמת היא שהשקעת כספים בבית השקעות יכולה להיות בטוחה ורווחית מאוד. הצלחת ההשקעה תלויה במידה רבה בהגדרה נכונה של מטרות החיסכון, בבחירת בית ההשקעות המתאים ובבחירת אפיקי השקעה שישרתו נאמנה את האינטרסים הכלכליים שלכם ואת הפרופיל האישי שלכם. במאמר זה נסקור בקצרה מדוע ולמי כדאי להשקיע בבתי השקעות.

בחירת בית ההשקעות

בית השקעות מצליח תמיד ישאף להעצים את רווחיו של לקוחותיו. האינטרס הוא כפול, ככל שרווחי הלקוחות יגדלו כך יגדל גם הרווח של בית ההשקעות וכך גם ישתפר המוניטין שלו ויגדל הביקוש לשירותיו. אבל חשוב להבין שלא כל בתי ההשקעות הם זהים. בתי השקעות שונים יתמחו בסוגים של אפיקי השקעה. ההשקעה במסגרת בתי השקעות מומלצת במיוחד למי שיודעים להגדיר במדויק את מטרת ההשקעה. אם אתם לא בטוחים מתי תרצו לפדות את הכסף, מהו הסכום שברצונכם להשקיע ומהם הרווחים שברצונכם לקבל, כדאי לשקול אפיקי השקעה אחרים. לעומת זאת, למי מכם שמסוגלים להגדיר במדויק את מטרות ההשקעה שלהם, בתי השקעות מהווים את האפשרות האידיאלית. אחרי שהגדרתם אם ברצונכם בהשקעה לטווח הקצר או הארוך יש לפנות לבית ההשקעות המתאים. כדאי לבדוק ממקור אובייקטיבי האם בית ההשקעות מנפק סיפורי הצלחה ומהי מידת ההצלחה שלו. זכרו שבית השקעות הוא ארגון למטרת רווח ולכן יש לבדוק את הוותק, המוניטין ומידת ההצלחה בצורה עצמאית.

ניהול תיק ההשקעות

אחת הסיבות העיקריות שכדאי להשקיע כסף בבית השקעות איכותי היא שהחלטות ההשקעה מתבצעות עבורכם על ידי מנהל תיק השקעות שלו ידע פיננסי מעמיק ושיכול לבצע החלטות בזמן אמת על מנת למקסם את רווחי ההשקעה שלכם. אתם ומנהל התיק שלכם תחליטו יחדיו על מדיניות השקעה. חשבון בנק נפרד שייפתח לצורך ההשקעה ינוהל על ידי מנהל התיק. יפויי הכוח שתעניקו למנהל התיק יאפשר לו לקבל החלטות זריזות בזמן אמת. חשוב לבחור מנהל תיק שיכול לספק "קבלות" וסיפורי הצלחה ולבקש לקבל המלצות מלקוחות מרוצים.

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה