שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2500
מאמרים: 7541
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> השקעות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
השקעות
 
משרד פרטי מאפשר לכם ליצור מודעות לעסק שלכם - תוכלו לתלות שלט בכניסה לבניין ועל המעלית, תוכלו להדפיס את כתובת המשרד על כרטיסי הביקור ולהזמין לקוחות פוטנציאליים לפגישות היכרות במשרדכם, שיעשה עליהם את הרושם הנכון.   
המשך קריאה
מתעניין בנדל"ן אך לא יודע מה תוכל לעשות עם התעודה שתקבל בתום הלימודים? כדאי שתדע אילו אפשרויות עומדות בפניך
המשך קריאה
רוצים לרכוש בקבוק מים אשר יתאים לכם ובמאת האחוזים? רוצים להיות בטוחים כי יהיה מדובר על אחד אשר יגרום לכם להרגיש בנוח בכל פעם שאתם עושים בו שימוש? דעו לכם כי ניתן למצוא היום לא מעט אתרים שונים ברשת אשר מוכרים מגוון רחב למדי של בקבוקים וכל שעליכם לעשות זה לבחון מקרוב את האתרים הללו.  
המשך קריאה
האשראי של העסק הוא החמצן שלו, הוא המנוע שדוחף אותו והוא זה שמצמיח אותו עוד ועוד. כל עסק צריך אשראי שזה בעצם הכסף שיש לו בכדי לפעול – בכדי לשלם משכורות, בכדי לשלם לספקים, בשביל לשווק את העסק ובשביל לתפעל אותו.
המשך קריאה
הנה לכם סוד שהרבה בעלי עסקים יודעים, אבל מרבית הציבור הרחב אינה יודעת: אך מנהל עסקי לא למד לעשות זאת לפני שהוא ממש עסק בכך.
המשך קריאה
עיצוב החלל הביתי שלנו מאפשר לנו לשפר אותו ולהכניס שינויים נחוצים, ובכל בית מגיע השלב ששיפוץ מהסוג הזה הוא נחוץ. כאשר מתכננים שיפור מהסוג הזה, חשוב לחשוב על האלמנטים השונים ברחבי הבית שצריך לשנות אותם, כשחלונות ופתחים אחרים מהווים חלקים שמשפיעים במידה ניכרת על מראהו של כל חלל.
המשך קריאה
שוק העסקים למכירה הינו שוק מגוון שמתחדש בלי סוף, כיום ניתן למצוא מגוון רחב של מודעות המפרסמות עסקים למכירה במדיומים שונים ובעיקר דרך האינטרנט. בפנייה לרכישת עסק ניתן לבחור מתוך אפשרויות והסכמי רכישה מגוונים מבניהם רכישת זכיינות לעסק לזמן מוגבל.  
המשך קריאה
כל עסק וחברה שלקחו החלטה להיעזר בשירותי ייעוץ עסקי מכירים היטב את הדילמה הניצבת בפניהם מיד לאחר קבלת ההחלטה: במי בדיוק לבחור, מתוך המגוון האינסופי העומד בפניהם? בין ההצעות השונות ניתן למצוא טווחי מחירים שונים, היקפי ייעוץ מגוונים, וגופי ייעוץ מסוגים שונים ומשונים.  
המשך קריאה
זיכיון למכירה הינו זיכיון עסקי (בדרך כלל) אשר פתוח לקנייה לקהל הרחב מחברה או מאדם פרטי, כאשר זיכיון הינו מונח המתאר מכירת זכויות עסקיות מסוימות כמו הזכות למכור מוצר מסוים, להשתמש בשם מסוים או בשיטות עבודה עסקיות אשר הוכחו כרווחיות על ידי החברה המזכה.
המשך קריאה
ההחלטה להצטרף לעסקים רבים בישראל שפועלים בשיטת הזכיינות היא החלטה מורכבת, שמלווה – באופן טבעי ומובן – גם ביתרונות וגם בחסרונות. אם אתם מתלבטים בין הקמת עסק משלכם לבין זכיינות למכירה הדילמה הזו בהחלט מובנת, וכדי לעזור לכם בקבלת ההחלטה ריכזנו שלוש שאלות מהותיות מאוד שאם תענו על כולן תבינו אם זכיינות היא באמת השיטה הנכונה עבורכם.  
המשך קריאה
1-10 מתוך 90 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה