שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> השקעות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
השקעות
 

מסחר אלגוריתמי – כיצד הוא עובד?


מירב שמש

BeTrader - מסחר בבורסה, תשקיע בעצמך!

 
 

 

כיום כול מי שעוסק במסחר בבורסה מכיר או שמע על מסחר אלגוריתמי הנקרא גם מסחר אוטומטי או מסחר אלגו טריידינג. מדוע מסחר באמצעות תוכנות ממוחשבות הינו כה אטרקטיבי ומדוע הוא השתלט על עולם המסחר בבורסה? מהן היתרונות של מסחר אוטומטי ומי יכול לעסוק בו? למעשה, סוג זה של מסחר זמין היום לכול אחד שיש לו מחשב מחובר לאינטרנט בבית, ניתן לסחור בכול זמן נתון, ומערכות מסחר אלו גם מאפשרות לכם להתפנות לעוד עיסוקים שכן הן שולחות בעצמן את פקודות הקנייה והמכירה.

מסחר אלגוריתמי ומודלים אלגוריתמים

מסחר אלגוריתמי מבוסס על מודלים אלגוריתמים שנקבעו מראש. זהו מסחר בבורסה ממוחשב, התוכנה שולחת בכול רגע נתון הוראות קנייה ומכירה של שלל סחורות פיננסיות: מסחר במט"ח, מסחר במניות, מסחר באופציות, מטילים , אגרות חוב ועוד מכשירים פיננסיים. מסחר אלגוריתמי היננו מדויק להפליא ובניגוד לבני אנוש איננו מבוסס על אינטואיציות שגויות ואיננו שבוי במצבי רוח שונים אשר לעיתים מפריעים לנו לחשוב בהיגיון ובצורה מושכלת ונבונה.

מסחר אלגוריתמי ותיק מנוהל במודלים אלגוריתמים

תיק מנוהל במודלים אלגוריתמים כולל כמה מודלים כך שלמעשה, גם כאשר חלות ירידות בשוק, ניתנת לכם האפשרות להשיג תשואות חיוביות לכספכם שכן מסחר אלגוריתמי איננו מושפע מהתנודות הרבות בשוק דינאמי זה. מסחר אלגוריתמי היננו מסחר מתוחכם וחכם מאוד, הוא פותח על ידי מתמטיקאים ואנשי תוכנה אשר מתמחים בכול הקשור לשוק ההון ולמסחר בו. המודלים האלגוריתמים מבוססים על אסטרטגיות שונות ולכן הוא מותאם לכול מצב אפשרי.

ניהול תיק השקעות

לעומת ניהול תיק השקעות המיועד אך ורק לאנשים אשר הצליחו לצבור ממון רב במהלך השנים, מסחר אלגוריתמי מאפשר כמעט לכול אחד לסחור בבורסה. אתם אינכם חייבים להשקיע סכומים אסטרונומיים כך שבהחלט אין מדובר כאן על פריבילגיה  לאנשים עשירים במיוחד. מסחר אלגוריתמי גם מאפשר לכם מסחר עצמאי כאשר אין אתם תלויים באינטואיציות  או במקצועיות של מנהל השקעות, מקצועי ככול שיהיה, המסחר האוטומטי מאפשר לכם לבצע פעולות קנייה ומכירה של כמה מניות בו זמנית. כול זאת מתרחש בטווחי זמן של פחות משנייה וכאמור בעולם זה, כול שנייה ומילי שנייה קובעות.

איך לומדים את הנושא?

על מסחר אלגוריתמי ועל כול תחומי המסחר האחרים ניתן ללמוד באמצעות אתרי האינטרנט הרלוונטיים, לקרוא מאמרים, להיכנס לאתרים של חברות הסוחרות בבורסה, ללמוד, להשכיל ולהתרשם. גם קורסים ללימודי שוק ההון ילמדו אתכם על מסחר אלגוריתמי, מסחר בחוזי הפרשים,מסחר במט"ח, כיצד מתנהלים עם תוכנות מסחר ממוחשבות , למי זה מתאים ומהם הסיכויים הריאליים להרוויח הרבה כסף.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה