שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> השקעות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
השקעות
 

מסחר במדדים ומסחר בבורסה


פיננסים

אתר פיננסים מכיל מאמרים ומידע אודות ניהול תיקי השקעות, וכן, בתי השקעות בישראל, מסחר בבורסה ועוד. באתר תוכלו להשאיר פרטים ולקבל הצעות מחיר לניהול תיקי השקעות וייעוץ פיננסי. 

 
 

 

בשנים האחרונות ניכרת התעניינות הולכת וגדלה במסחר בבורסה. חלק מהסוחרים עוסקים בכך כקריירה בפני עצמה, וחלק כתוספת צדדית, כאופציה להגדלת ההכנסות הקבועות. במאמר הבא נסביר מהו מסחר במדדים, וכיצד ניתן לסחור במדדים כחלק ממסחר בבורסה.


מסחר והשקעה פיננסית בעתיד כלכלי בלתי יציב

בעתיד פיננסי לא יציב, נדמה כי מסחר במדדים ומסחר בבורסה עשויים להוות פתרון אידאלי להשקעה כלכלית, אם כי יש לקחת בחשבון שהרווח כרוך בסיכון, ולחשב תמיד את הסיכוי להפסד כספי.

ניתן לסחור במדדים שונים, החל מסחר במדד תל אביב, הפופולרי ביותר, סחר חוץ, כגון פורקס (מטבע חוץ), מסחר באופציות, וכיוצא בזה.


רווח והפסד במסחר בבורסה

כל אדם יכול לבצע מסחר בבורסה, ההשקעה יכולה להיות לטווח הארוך, או לטווח קצר, לבחירתו של המשקיע, עם זאת, מומלץ להיעזר בשירותיו של מנהל תיק השקעות או ברוקר, ולא לקחת את הסיכון שבמסחר ללא ידע וניסיון בתחום. מכוון שהתמורות והשינויים בבורסה מאוד דינמיים, רק סוחר עם אצבע על הדופק יוכל למזער נזקים ונפילות, מסחר במדדים באופן מיוחד מצריך להיות סוחר ממולח ומחושב מאוד.

כיום ניתן לבצע גם מסחר עצמאי בבורסה או מסחר אוטומטי, דהיינו ממוחשב. לשם צמצום הפסדים, או פיקוח על אופן המסחר, כדאי להשתמש בתכנות ממוחשבות, השומרות את סכום הכסף לפי בחירת המשקיע, ומתכווננות למניעת הפסד מקסימלי, ורווח מינימלי.


יצוין כי מסחר במדדים היא רק אפשרות אחת מתוך מגוון האפשרויות של השעות ומסחר בבורסה, אם ברצונכם להשקיע את כספכם במקום שעלול לשקוע, אך גם עשוי לצמוח ולהגדיל הכנסות, מסחר בבורסה בסכום התחלתי נמוך יכול להיות פתרון אידאלי עבורכם. אף על פי כן, זכרו כי מסחר בבורסה הוא בבחינת הימור לא ודאי, ואם אינכם בנויים ללחצים מיותרים, אולי כדאי שתשאירו את הכסף מתחת לבלטות.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה