שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> השקעות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
השקעות
 

משרדים להשכרה


סטאטוס

סטאטוס יועצי נדל"ן – משרדים להשכרה ,משרדים למכירה, נכסים מניבים,שיווק משרדים,קבוצות רכישה . באתר מחירון משרדים, ומנוע חיפוש משוכלל, מצולם, ומעודכן עם שפע של משרדים להשכרה ולמכירה  בתל אביב ,ברמת גן, בבני ברק.

סטאטוס יועצי נדל"ן

מגדלי טויוטה, יגאל אלון 65, תל אביב-יפו

www.status-ltd.co.il |  status@status-ltd.co.il

טלפון: 03-5624433 |  פקס: 03-5612468

 
 

המשרד הוא המקום העיקרי שבו מתנהלת פעילות המטה של עסק, או חברה. בין זה עסק פרטי או ציבורי, גדול או קטן. המשרד הוא מקום הכרחי כדי לנהל את הפעילות הפקידותית שלו. בתי עסק בוחרים להקים את משרדם במקומות מרכזיים שבהן מתרחשת עיקר הפעילות העסקית או הפיננסית. אולם ישנם עסקים שיעדיפו למקם את משרדם קרוב למקומות שבו מיוצרים המוצרים שאותם הם מוכרים או משווקים. כך למשל חברה שמתעסקת בייבוא וייצוא של פירות וירקות תמקם את המשרד ליד המקום שבו מתבצעים הגידולים. שיקול נוסף של מיקום המשרד יהיה המחיר של השכרתו או קנייתו.

 

מחירי המשרדים להשכרה

 

מחירי הנדל"ן של משרדים להשכרהמשתנים בהתאם לגודלם ולמיקומם. כמו כן ישנם פרמטרים נוספים כמו אבטחה במקום, חנייה, מעליות, חברות תחזוק וניקיון הבניין, או האם המבנה הוא ישן או חדש. רוב המשרדים להשכרה ממוקמים בבניינים שמטרתם העיקרית היא השכרת משרדים. בניין כזה יהיה מורכב מחברות רבות שמנהלות את משרדיהם באותו הבניין למרות שאין קשר בין החברות. גם כאן המחירים משתנים בהתאם לקומה או לנוף הנשקף מהשרד. מחירי

 

משרדים במרכז

 

משרדים להשכרהבאזור המרכז גבוהים יותר מאשר בפריפריה או בפרברים, מהסיבה הפשוטה שיש להם יותר ביקוש. כל עסק מעדיף שהמשרד העיקרי שלו יהיה במקום מרכזי עם פעילות ותנועה רבים ושיהיה יותר נגיש לקהל הלקוחות. השכרת משרדים מתומחרת לפי מ"ר אשר משתנים בהתאם לפרמטרים, וברוב הפעמים המחירים שלהם יותר יקרים מאשר מחירי בתי מגורים.

 

המשרד הוא הפנים של העסק

 

משרדים נתפסים כפני העסק ולכן המחירים שלהם גבוהים, בעלי עסקים מוכנים להשקיע כספים על השכרת משרדים עם מראה יוקרתי ועשיר משום שזה מעיד בפני הלקוחות שעסק שלהם מצליח ומשגשג וכך הם יכולים למשוך את תשומת ליבם של יותר לקוחות.

 

ישנם עסקים שיעדיפו להפוך דירות בבתי מגורים למשרד על מנת לצמצם עלויות. כמו כן עסקים שרוב הפעילות שלהם מול לקוחות אינה מתבצעת במשרד אלא באינטרנט או בשטח, ולעיתים אף בחו"ל ועניין המיקום לא משנה כל כך לפעילות המשרד. דרך זאת יעילה להוזלת עלויות ולהפיכת העסק ליותר רווחי.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה