שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> השקעות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
השקעות
 

מתאימים את הטבעת לאופי של בת הזוג


rsseowebz

התמונה של ‏‎Gili Webz‎‏.

 
 

הדבר הראשון שחשוב לך יותר מכל עם הצעת הנישואין, הוא להבטיח שהיא תשיב בחיוב להצעה שלך. הדבר השני שחשוב לך הוא להבטיח שהיא תאהב את הטבעת. למרות כל הניסיונות של גברים לעלות על נוסחה מנצחת, הרי שהנוסחה הטובה ביותר היא ללכת אחרי הלב בכל הקשור לבחירת הטבעת. יחד עם זאת, הדבר שחשוב יותר מכל לקחת בחשבון הוא את התאמת הטבעת לאופי של בת זוגך. איך תבחר טבעת שתתאים לה?

 

לפני שאתה קונה: מה היא הכי אוהבת?

לרוב, מדובר על טעם שהינו חופף גם בתכשיטים הרגילים שלה וגם בטבעות האירוסין. לכן, בעת שאתה יוצא לרכוש את טבעת האירוסין עבורה, חשוב שתשאל את עצמך מה הטעם שלה בתכשיטים. חשוב לזכור שמדובר לבסוף על תכשיט שהיא הולכת לענוד כל החיים, כך שישנה חשיבות אדירה שהיא תאהב את הטבעת. אם הטעם שלה הוא נקי וקלאסי יותר, הרי שכדאי לבחור טבעות אירוסין עדינות. אם היא אוהבת תכשיטי יהלומים או כאלו בעלי עיצוב גרנדיוזי יותר, כדאי לבחור כיוון עיצובי אחר.

 

למה חשוב לרכוש טבעת שתתאים לה?

בעוד ישנם תכשיטים המתחלפים על פי מצב רוחה, את טבעת האירוסין היא הולכת לענוד כל החיים. מדובר על תכשיט בעל משמעות גדולה, המגלם בתוכו המון אהבה, כנות וכוונה טהורה שלך. לכן, חשוב להשקיע בבחירת טבעת האירוסין ולרכוש אותה לאחר שאפיינת את הטעם האישי שלה. לעתים, ישנה נטיה לחשוב כי הטבעת הגרנדיוזית ביותר היא הטבעת הראויה ביותר, אך חשוב לזכור שטעם הינו אישי, וכל אחת רואה טוב ויופי בעין אחרת. טבעות אירוסין עדינות אולי עדינות בנראותן, אך הן עדיין מרגשות ומצליחות לייצר אפקט מרגש המתאים להצעת הנישואין.

 

 

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה