שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2541
מאמרים: 7584
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> השקעות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
השקעות
 

נדל"ן בארה"ב – השקעה לא לעשירים בלבד


יפית גרוס

יפית גרוסמן

 
 

 

לאחר שהתבשרנו ממדורי הכלכלה בעיתונים על מצבו הנהדר של נדל"ן בארה"ב, ולאחר שהגענו להחלטה על שינוי משמעותי בחיינו נותר לנו לברר את כל הפרטים הנכונים לגבי השקעות נדל"ן בארה"ב. תחום הנדל"ן בארה"ב נמצא בתנופה משמעותית כיום, ומחירי הנכסים הנמוכים מאפשרים לנו כמשקיעים חדשים להגיע אפילו למצב של רכישת שני נכסים, במחיר הנמוך מדירה בתל-אביב של היום(!). אם כבר לקחתם את ההחלטה לגבי שינוי עתידכם, נותרו מספר צעדים להגשמת החלום האמריקאי. מה  צריך לדעת לגבי קניית דירות למכירה בארה"ב? מחירי הבתים נמוכים כיום משמעותית ממה שהיו לפני כ-3 שנים בפרוץ משבר האשראי, וקניית דירה בשוק האמריקאי מתבררת ככדאית במיוחד, לא למשקיעים עשירים בלבד.

מה צריך לדעת לגבי דירות למכירה בארה"ב?

·         נכון לתקופה זו, הריבית על משכנתאות נמצאת בתחתית הסולם, לכן כדאי לנצל ולמהר לקנות.

·         בנייה חדשה עלתה ביותר מ-20% ברבעון האחרון, לעומת התקופה המקבילה לה בשנה שעברה.

·         ניכויי מס דיור הופכים את הרכישה לכדאית יותר.

·         ההתאוששות בשוק הדיור האמריקאי זוהתה על ידי משקיעים רבי השפעה שכבר מנצלים את ההזדמנויות החדשות ששוק זה פתח בפניהם.

·         כדאי להיעזר ביועצי נדל"ן שבקיאים בכל נושא הסדרת הניירות והרכישה עצמה.

במי הכי כדאי להיעזר לפני הרכישה?

יועצי נדל"ן אמינים ומנוסים שפעילים בתחום כבר כמה שנים יכוונו אותנו אל השקעה שאנו יכולים כעת להרשות לעצמנו, מה שבעבר לא יכולנו לעשות.יועצים טובים ומנוסים ידעו לספר לנו כי המחירים לא יוסיפו לרדת עוד ולכן כדאי למהר ולהשקיע בביטחון מלא לגבי התשואות העתידיות הגבוהות. השקעה זו כדאית במיוחד משום הסכומים הנמוכים יחסית כיום – גם אם לווים סכום התחלתי לא גבוה אפשר להתפתח משם ולהשכיר דירה ברווח משמעותי, כאשר ההוצאות על תחזוקה למשל, יכולות להגיע לגובה של 10% מדמי שכירות חודשיים בלבד. השקעה מסוג זה תישאר עימנו לאורך זמן, ובזכות העזרה של היועצים המומחים נוכל ליהנות מפירות עתידיים לאורך זמן, בביטחון מלא, ולגלות כי השקענו בחוכמה. לכן, אם אתם מחפשים אפיק השקעה עם תשואה טובה וליווי מלא של יועץ מקצועי – השקעה בתחום הנדל"ן בארה"ב מושלמת עבורכם. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה