שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> השקעות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
השקעות
 

נדל"ן בארה"ב - להצליח בגדול


mata rotze
 
 
קנייה או שיפוץ? במדינה שלנו הקונספט של קניית בית פרטי הפך והשתנה מנושא שהיה מובן מאליו לפנטזיה רחוקה ובהתאם לזאת, כולנו צריכים לנסות להבין ולמצוא רק את האמצעים הבדוקים והמומלצים כדי לרכוש בית פרטי במחיר מציאה ומעבר לזה, לרכוש נכס בעל פוטנציאל שיאפשר לנו להרוויח בזמן מכירתו.

בכתבה המצורפת אנסה לגעת בצורה יסודית בנקודות המהותיות הקשורות לרכישת בתים בארץ ובארצות הברית, לספק מידע ולענות על סוגיות ושאלות חשובות הסובבות בנושאים לדוגמת - ניהול השקעות, התעסקות עם משרדי תיווך בעולם או רכישת נדל"ן מניב.

נדלן בארהב

אחת הסוגיות המרכזיות שמי שמחפשים נכסים נדרשים להתמודד איתה, מעבר למיקום ולאזור, היא אם מוטב להעזר בשירותי משרד תיווך. ללא צל של ספק יש לא מעט יתרונות - מדובר בכריש נדלן שמכיר היטב את טווח המחירים, טיב הדיירים באזור וכמובן, את ההיצע. אך קשה להתעלם שמנגד ישנו הנתון המעצבן - שקיים אחוז מסויים של עמלה, אך חשוב לזכור שהיא במעל 75% מהמקרים מתקזזת כאשר סוכן הנדלן שלכם מצליח לצמצם ולגשר על הבדלי המחיר הקיימים בין הרוכש למוכר.

דבר מרכזי נוסף שחשוב להתייחס אליו כאשר שוקלים ומתלבטים לגבי קנייה של נכס הוא יעוד הבית. אם מדובר בדירה למגורים או השקעה, אם מחפשים בית בארץ או בארה"ב. לכל מטרה מסוימת ישנם דגשים חשובים שמהותי להתייחס אליהם.

נדלן מעבר לים - במקרים כאלו מהותי מאוד להקפיד על מימוש העסקה בעזרת חברה ותיקה ומוכרת, משום שבסופו של דבר לאו דווקא אתם אישית תפקחו ותתכללו את רכישת הנכס, תהליך השיפוץ שלו ומכירה שלו. אעפ"כ, מרבית האנשים בוחרים דווקא בדרך זו כהשקעה לטווח הקצר ולמעשה כנכס מניב, ע"כ כדאי להבין טוב מראש מהי העלות ומה התועלת העתידית של ההשקעה.

רכישת דירה ישירות מקבלן או עדיף דירה ישנה? - לא מעט אנשים מאמינים שקניית בית חדש הוא עסק הרבה יותר יקר מקניית נכס ישן, אולם בשני המקרים אסור לשכוח שהמחיר הראשוני הוא לא תמיד הסוף, מהסיבה שאנחנו נדרשים לשלם מעבר על מגוון דברים נוספים ובגלל זה, מומלץ לחשב את העלות הכוללת.

בכל אופן, אם עולות לכם עוד תהיות נוספות בתחום של רכישת נכס למטרת השקעה, או לגבי אספקטים אחרים שרלוונטיים לרכישת נכסים בארץ ובארה"ב - עברו לאתר ומעל הכל תזכרו שבהשקעות נדל"ן צריך לפעול בצורה שקולה ולבדוק לעומק את כל המידע.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה