שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> השקעות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
השקעות
 

נדל"ן מניב בארה"ב – השקעה בטוחה או עסקה טובה מידי?


אקסטרה קידום אתרים http://www.seo-extra.co.il/

אקסטרה קידום אתרים

 
 

 

 

אחת הסיבות המרכזיות למשבר העולמי הכלכלי החריף של השנים האחרונות הוא התפוצצות בועת הנדל"ן בארצות הברית. למעשה, כיום ישנם מאות אלפי בתים ודירות בארצות הברית אשר עוקלו על ידי הבנקים מכיוון שבעלי הבתים לא עמדו בחזרי המשכנתאות. ישראלים רבים המחפשים נדל"ן מניב פונים אל שוק הנדל"ן בארצות הברית בשל מחירים נמוכים ותשואות נאות. האם אכן כדאי ובטוח להשקעות של נדל"ן בארה"ב?

מדוע נמכרים נכסים כה רבים בארה"ב במחירים נמוכים?

הסיבה לכך נעוצה במדיניות מתן המשכנתאות של הבנקים לפני המשבר. בנקים רבים נתנו הלוואות גבוהות ומשכנתאות לאזרחים אמריקאים אשר לא יכלו לעמוד בהחזרי המשכנתא, הבנקים מכרו את החובות לגופים פיננסים אחרים ואחד לשני. כך נוצר מעין "מחזור" חובות כשבעצם לא התקבל כל החזר בגינם. לאחר שעובדה זו התבררה גופים פיננסים אשר היו מעורבים בתהליכים אלו למעשה קרסו. התוצאה היא עיקולים מאסיביים של נכסי החייבים במטרה למכור אותם ולהחזיר ולו חלק מן החובות.

האם בטוח להשקיע בנדל"ן בארה"ב?

למרות המשבר, מומחים פיננסיים צופים התאוששות של שוק הנדל"ן בשנים הקרובות לכן ירידה במחיר והפסד אינו סביר. בנוסף, ארה"ב נחשבת מדינה יציבה מאוד בעלת שלטון חזק ושאינו עתיד להתחלף בקרוב (שלא כמו ארצות אפריקה למשל). כמו כן, השיטה לרישום ופיקוח על נדל"ן מאוד יעילה לכן אין סיכוי "לאבד" את הנכס לפולשים או הלאמה של הנכס.

כיצד נוכל לוודא שהנכס שרכשנו אכן שווה את ההשקעה?

רכישת נדל"ן מניב בארה"ב חייבת להיעשות תוך בחינה מדוקדקת של הנכס. נדל"ן מניב בארה"ב נחשב לנדל"ן מניב בסיכון נמוך ברגע שהוא ממוקם באזור טוב, בן כמה שנים בודדות, הנכס נמצא במצב מצוין ואינו זקוק לתיקונים רבים והשוכרים אמינים. חשוב ליצור קשר עם אנשי מקצוע מתחום הנדל"ן, הפיקוח הקבלני והשמאות באזור בו מתכננים לרכוש את הנכס על מנת להעריך גורמים אלו במקצועיות וביעילות.

האם מדיניות המיסוי בארה"ב הופכת את ההשקעה ללא כדאית?

בפירוש לא. מדיניות המיסוי בארה"ב אינה פוגעת כלל וכלל ברכישת נדל"ן מניב במדינה וגם השקעות בארה"ב אחרות. רכישת נדל"ן מניב בארה"ב חשוב שתעשה תוך ליווי של אנשי מקצוע בתחום המיסוי האמריקאי על מנת להימנע מלשלם עודפי מס. בליווי אנשי מקצוע בתחום אין סכנה לתשלום מס גבוה מידי.

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה