שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2545
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> השקעות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
השקעות
 

נדלן בארהב כהשקעה לעתיד


טולי

טולי

 
 
השקעה חכמה בנכסים. במדינה שלנו כל הקשור בקניית בית פרטי השתנה במידה ניכרת והפך מנושא שהיה מובן מאליו לפנטזיה רחוקה ובהתאם לכך, אנחנו צריכים לנסות להבין ולמצוא רק את הדרכים הבדוקות והמומלצות כדי לקנות בית במחיר מציאה ויותר מכך, לרכוש בית שיאפשר לנו תשואה גבוהה במקרה של מכירה עתידית.

במאמר המצורף אנסה לסקור בצורה יסודית את הנושאים המהותיים הקשורים לרכישת נכסים מניבים בארץ ובאמריקה, לספק מידע ולענות על שאלות מרכזיות שעוסקות בנושאים לדוגמת - נדל"ן בארה"ב, התעסקות מעצבנת עם משרדי תיווך בארץ או רכישת נדל"ן להשקעה.

משרד תיווך או קנייה עצמאית?

אחת השאלות המרכזיות שמי שמחפשים דירות נדרשים להתמודד איתה, בנוסף לגודל והמיקום, היא אם כדאי להעזר בשירותי מתווך. ברור לכל שיש המון יתרונות - מדובר באדם מקצועי שמבין ומכיר היטב את טווח המחירים, איכות הדירות והדיירים באזור ובנוסף, את היצע הבתים באזור. מה שכן מנגד, קשה להתעלם שקיים חסרון בולט - שהמחיר גבוה יותר בגלל העמלה, אבל היא ב-80% מהמקרים מתקזזת כאשר סוכן הנדלן שלכם מצליח לגשר על פער המחיר הקיים בין הצדדים.

אספקט מרכזי נוסף שכדאי להתייחס אליו כאשר מתלבטים לגבי רכישה של בית הוא יעוד הנכס. אם חושבים על דירה למגורים או השקעה, אם מחפשים נכס בארץ או אולי באירופה. לכל יעוד מסויים ישנם אספקטים חשובים שחשוב לשים עליהם דגש.

נדלן להשקעה בצפון אמריקה - באופציה זו חשוב לשים לב ולהקפיד על ביצוע עסקאות אלו באמצעות חברה מוכרת וותיקה, הרי בשורה התחתונה לא אתם באופן אישי תנהלו ותפקחו על קניית השטח והנכס, תהליך השיפוץ שלו והשכרתו. אף על פי כן, אנשים בוחרים דווקא באופציה זו כהשקעה קצרת טווח ולמעשה כנכס מניב, ומסיבה זו מומלץ להבין היטב מבעוד מועד מה המחיר ומה התועלת העתידית של הנכס.

רכישת דירה מקבלן או עדיף יד שנייה? - חלק ניכר מהאנשים בטוחים שרכישת נכס חדש הוא סיפור הרבה יותר יקר מרכישת נכס ישן, אולם בשתי האופציות אסור לשכוח שהסכום ההתחלתי הוא בחלק מהמקרים רק ההתחלה, בגלל שאנו נדרשים לשלם על דברים נוספים ומסיבה זו, מומלץ להתייחס ברצינות לפן הכלכלי.

ולסיום, אם עולות לכם עוד שאלות או תהיות אחרות אודות קניית נכס להשקעה, או גם על אספקטים אחרים שקשורים לרכישת נכסים בארה"ב ובארץ, גלשו אל האתר וחשוב מזה תזכרו שבהשקעות צריך לפעול בתבונה ולברר בצורה יסודית את כל הפרטים.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה