שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> השקעות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
השקעות
 

ניהול השקעות


יובל

yuvalzz02

 
 

ניהול השקעות
בשנים האחרונות ניהול תיקי השקעות נעשה בדרך משולבת של מניות ואגרות חוב על פי בנייה באופן אישי. לרוב נבחרות מניות מאשר אגרות חוב וזאת בגלל תחושת הביטחון הגדולה יותר במניות והרגשה של סיכון נמוך יותר מהשקעה באגרות חוב. אגרות חוב הן השקעה לטווח ארוך וניתן לראות את התשואה והריבית בשלב מאוחר יותר. לפני ההשקעה בתעודות סל או בקרנות נאמנות למיניהן יש לבדוק היטב ולערוך השוואות לפי סטיות תקן וביצועים מתחילת השנה, סחירות התעודה, גודל הקרן, דמי ניהול ועוד.

ישנה עדיפות גבוהה לניהול השקעות על ידי מומחים ומנהלים מקצועיים אשר יש בידם את הידע הרלוונטי הספציפי והמדויק המאפשר תשואה מקסימאלית ורווחית ככל האפשר. יש צורך בזמן, אנרגיה והבנה הכוללת תשומת לב ורמת ידע גבוה לניהול השקעות בצורה חיונית. בתי השקעות רבים מציעים שירות ניהול השקעות על ידי התאמה אישית ובניית תיק השקעות על פי צרכי הלקוח. יש לבחור בית השקעות וותיק ומנוסה בעל מוניטין ושם בינלאומי המורכב מאנשי מקצוע המתמחים באפיקי ההשקעות השונים. לכל בית השקעות מוצרי השקעה שונים. כאשר ניהול ההשקעות מתבצע בבית השקעות מקצועי ומיומן ניתן ליהנות משירות מקצועי ואישי מתשואה לעומת סיכון וביצועים מובילים. כל ניהול השקעות מותאם באופן אישי לכל לקוח על פי אופיו וצרכיו. השירות שניתן צריך להיות אישי וזמין בכל עת, על הניהול להיערך באופן שקוף ודיסקרטי.

לבחירת מנהל השקעות יש חשיבות רבה ולכן לפני ההחלטה יש לבדוק מספר דברים כגון: יחס אישי, בקרה ושקיפות המצביעים על אמינות, ניסיון מקצועיות וביצועי העבר.

לפני בחירת בית ההשקעות מתקיימת פגישת ייעוץ אישית עם מנהל השקעות שבה מנותחים צרכי הלקוח ומטרות ההשקעה שלו אם זה בנושא קרנות נאמנות,קופות גמל וכו.... לאחר ההגדרות הלו קובעים יחדיו את מדיניות ההשקעה אשר תתבצע בחשבון האישי של הלקוח כאשר ניתן לצפות בכל רגע בתיק ההשקעות ולקבל דיווחים עדכניים ושוטפים ממנהל ההשקעות האישי.
כמעט כל בתי ההשקעות מעניקים פגישה אישית ראשונה ללא תשלום, על מנת שהלקוח יוכל להתרשם מהחברה ומדרך הניהול המתקיים בה. חשוב במקביל להיוועץ עם אנשים מהתחום ומאנשים שמושקעים דרך אותו בית השקעות.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה