שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2541
מאמרים: 7584
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> השקעות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
השקעות
 

ניהול השקעות - משקיעים בחוכמה


טלי גל
 
 

מצליחנים טוענים כי אם אין לך ידע בתחום מסוים, חשוב להנמיך את האגו ולדעת איך למצוא את המומחה המקצועי ביותר באותו תחום על מנת שיספק לכם ייעוץ או יבצע עבורכם את העבודה בצורה הטובה ביותר, כך גם לגבי ההשקעות שלכם.

אם אין לכם ידע בתחום ההשקעות, אך אתם מעוניינים להשקיע את הכספים שברשותכם בצורה חכמה, חפשו אחר איש מקצוע בעל מוניטין והצלחות רבות בתחום ניהול השקעות.
 

ניהול השקעות- בחירת מנהל השקעות

יש אפשרות לפנות אל בתי השקעות ואלו יציעו לכם מנהל השקעות בעל ניסיון אשר ישמח לבנות בשבילכם תיק השקעות או להציע שיפורים בתיק הקיים או לפנות אל מנהל השקעות אשר עובד באופן עצמאי.

יש לקחת בחשבון כי ישנם אנשים אשר מחליטים להשקיע סכום ניכר של כסף המיועד לפנסיה או לכל מטרה חשובה אחרת וזאת על מנת לזכות בתשואה גבוהה. לכן ניהול השקעות הוא תחום המחייב ידע רב ופעולות זהירות וחכמות וזאת על מנת שבן לילה לא תאבדו את כל הכסף אותו השקעתם.

חשוב מאוד שמנהל ההשקעות שלכם יהיה לא רק זהיר, אלא אחראי מספיק לשתף אתכם בכל פעולה אותה הוא מבצע ולייעץ לכם בדבר פעולות בעלות רמת סיכון גבוהה אותן אתם מעוניינים לבצע. דבר אשר מוביל אותנו למשפט הבא: מומלץ לבחור במנהל תיק השקעות אשר משמש גם בתור יועץ השקעות.
 

ניהול השקעות- בחירת השקעות

אחד מהשירותים המרכזיים אותם מציעים בתי השקעות הוא ניהול תיקי השקעות. חשוב לבחור בבית השקעות ותיק ובעל מוניטין אשר זוכה בצורה אחידה ולאורך שנים בתשואות יפות.

חשוב לדעת כי בית השקעות איכותי אינו חייב להיות גדול ובעל חזות מרשימה, אלא בית השקעות אשר מצליח לאורך שנים רבות ומעסיק אנשי מקצוע ממוקדים אשר יצליחו לבנות עבורכם את תיק ההשקעות הטוב ביותר ולנהל לכם אותו בצורה הטובה ביותר.

בנוסף, חשוב שתוודאו כי בית ההשקעות מספק לכם שם משתמש וסיסמא למערכת האינטרנט וזאת על מנת שתוכלו להתעדכן בכל עת בפעולות של מנהל ההשקעות שלכם, טלפון ישיר של מנהל ההשקעות, שירות לקוחות וכמובן שהוא גובה מכם אחוז סביר בעבור דמי הניהול.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה