שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2501
מאמרים: 7549
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> השקעות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
השקעות
 

ניהול עסקי מצליח ביותר


 karaAdmin

 karaAdmin

 
 
ניהול עסקי

הנה לכם סוד שהרבה בעלי עסקים יודעים, אבל מרבית הציבור הרחב אינה יודעת: אך מנהל עסקי לא למד לעשות זאת לפני שהוא ממש עסק בכך. גם מי שלומד באוניברסיטה או במכללה ניהול עסקים, כלכלה ותחומים דומים, אינו יכול לומר שהלימודים הכינו אותו למציאות היומיומית של ניהול עסק, מהסיבה הפשוטה שמדובר באחד מתחומי העשייה התובעניים, המפתיעים והלא שגרתיים ביותר שניתן למצוא. אז איך בכל זאת הופכים להיות מנהלי עסקים טובים, וכיצד הכי טוב להיערך לכך?

נעים להכיר - הכשרת ניהול עסקי

על פי רוב, ישנן שתי דרכים מרכזיות לרכוש את הידע הדרוש לתחום של ניהול עסקי: הראשונה היא קורס ייעודי וממוקד, קצר מועד ומוגדר מטרה, בו יכולים להשתתף מספר קטן או רב של אנשים (עדיף כמה שפחות), לרוב כאלה שכבר פיתחו רעיון ולפעמים אפילו לאחר שהם יצאו כבר לדרך - ובו נרכשים אותם כלים מעשיים המסייעים להתמצא ב"מפה המקומית" החדשה ולהיערך לתרחישים השונים שלאורך הדרך. האפשרות השניה והפופולרית לא פחות, שלא לומר אף המומלצת יותר, היא לימוד שיטות ניהול עסקי דרך ליווי וייעוץ אישי צמוד. זוהי דרך נהדרת להתמצא בעולם העסקי, למעשה גם אם אתם כבר נחשבים לוותיקים בתחום ואתם מעוניינים לרענן את הידע והניסיון שלכם.

מה בדיוק עושים במסגרת ליווי לניהול עסקי?

כמובן שכל עסק וכל תחום שירות יכולים לעבור סוגים שונים מאד של תהליכים, ובהקשר זה רלוונטיים כמובן גם ההבדלים שבין האנשים השונים העוברים את התהליך, כמו גם החברות או היועצים הספציפיים והניסיון האישי שלהם. עם זאת, עדיין ניתן לעמוד על כמה מאפיינים בולטים המייחדים את תהליך הליווי העסקי, בהם הגדרת יעדים ברורה ומדויקת יותר - כזו הלוקחת בחשבון גם ובעיקר את הטווח הרחוק, זיהוי הזדמנויות וניתוח מתמיד של המצב הקיים, הן בעסק עצמו והן בשוק המתחרה. כל אלה נעשים תוך ליוויו הצמוד של ייעוץ עסקי ממומחה (או כמה מומחים) המחזיק בניסיון עשיר לרוב לא רק שלו עצמו, אלא גם של העסקים והארגונים השונים שהוא כבר ליווה בעבר בהצלחה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה