שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> השקעות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
השקעות
 

ניהול תיק השקעות נכון


מירב שמש

BeTrader - מסחר בבורסה, תשקיע בעצמך!

 
 

ניהול תיק השקעות נכון

 

כדי להרוויח בתחום שוק ההון צריך לבצע ניהול תיק השקעות נכון. אחד המאפיינים הבולטים בניהול נכון הוא גיוון בדרכי ההשקעה. כלומר, כדי לראות כמה שיותר רווח ניהול תיק ההשקעות צריך לכלול מצד אחד השקעה באג"ח מדיני ומצד שני השקעה באג"ח קונצרני לדוגמא. כמו כן, במידה וההשקעה נוגעת למניות כדאי לפזר את מרחב ההשקעה כדי להוריד את רמת הסיכון. נוסף לכך, חשוב על הלקוח להבין כי השקעה היא אינה פעולה קצרה- זו פעולה שעלולה לקחת זמן רב ודורשת סבלנות רבה וקור רוח. חוסר סלבנות עלול לגרום להשקעות פזיזות ומהירות של קנייה ומכירה והפסדים כספיים גדולים. 

 

תחום ההשקעות דורש מהלקוח ומיועץ ההשקעות שלו ארגון, סדר ומידה רבה של למידה וידע בתחום ההשקעות- החל מתחום מסחר בבורסה ועד למסחר במט"ח. ללא הידע הנכון והכלים הנכונים ההשקעות עלולות להתבצע בצורה לא נכונה ולגרום ללקוח להפסדים כספיים גבוהים שניתן היה למנוע. ניתן להשקיע באגרות חוב, מניות, מט"ח וכדומה. לפניכם מאמר בנושא זה.

 

מהו ניהול תיק השקעות?

תיק השקעות הוא מסמך של כל הנכסים של הלקוח המשקיע. כאשר ישנה התייחסות לכל תיק ההשקעות רמת הסיכון של ההשקעה יורדת וישנו סיכוי גדול יותר להצליח להרוויח. חשוב להבין כי למרות שכל אדם יכול לבצע ניהול תיק השקעות באופן עצמאי, לא כל אחד יכול לבצע את הפעולות באופן נכון שיביא בסופו של דבר לרווח. ניהול תיקי השקעות נועד עבור המשקיענים- עבור הלקוחות. בעזרת תיקים אלו יכול בית ההשקעות ויכולים יועציי ההשקעות לעזור ללקוח לבצע פעולות נכונות והשקעות טובות. יועץ ההשקעות תפקידו לייעץ למשקיע אילו השקעות כדאי לו לבצע, מהם הסיכויים הטובים שלו לרווח ומהם הסיכונים בהשקעה. תפקידו של מנהל תיק ההשקעות הוא לבצע עסקאות קנייה ומכירה. מנהל תיק ההשקעות פועל אך ורק בהתאם להוראותיו של הלקוח. למרות ייפוי הכוח שיש למנהל תיק ההשקעות, אין הוא יכול למשוך כספים מחשבון הלקוח.

כיצד בוחרים בית השקעות?

בחירת בית ההשקעות מהווה צעד מאוד חשוב בהשקעה שאתם מבצעים בגלל שתפקידו של בית ההשקעות הוא לעזור לכם בהשקעות נכונות שיעזרו לכם להרוויח כמה שיותר כסף במינימום השקעה ובמקסימום תוצאה. לפני בחירת בית ההשקעות כדאי לבדוק כל מיני בתי השקעות- לבדוק את העמלות שלהם, את השירותים שהם מציעים ללקוחות וכדומה. בתי השקעות מחייבים את לקוחותיהם בעמלות על השירות הניתן, לכן כדאי לבדוק מחירי עמלות במקומות שונים כדי להימנע מתשלום עמלות גבוה מידי. חשוב לציין כי ניהול תיק השקעות שמציעים בתי ההשקעות השונים הוא חשוב מאוד. אופציה נוספת היא להיעזר ביועץ השקעות איש.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה