שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> השקעות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
השקעות
 

ניהול תיקי השקעות, בית השקעות, ניהול תיקים


אברהם
 
 

ניהול תיקי השקעות הוא דבר מורכב שיש לתת את הדעת לגביו ולגבי הבחירה במנהל ההשקעות האולטימטיבי בעבורך, שכן מנהל תיקי השקעות זה ינהל את הכספים שלך בשנים הקרובות ויביא את החיסכון שלך לרמות גבוהות או לבור ללא תחתית. ללא ספק בחירה זו אינה כל-כך פשוטה, אך הדבר אפשרי במידה ותמצה את כל אפשרויות הבחירה. בנוסף לבחירה צריך לדעת שכל פעולה שמבוצעת בידי מנהל תיק ההשקעות שלך נועדה כדי להדגיש את מטרותיך ואת רמות הסיכון אותם ברצונך לקחת.

במי ניתן להיעזר בכל הקשור לניהול תיקי השקעות?

כפי שכבר נאמר חשוב מאוד לבחור בצורה קפדנית את מנהל תיק ההשקעות שלך, זאת כיוון שמדובר בכסף ולעיתים הכסף הפנוי היחיד שיש לאדם ממוצע. ניתן להיעזר במומחים הקיימים בחברות שונות כמו: בתי השקעות לדוגמא, או להיעזר ביועצי השקעות שאחראיים על ניהול תיקי השקעות בבנקים שונים ברחבי הארץ.

גם המלצות אנליסטים יכולה להיות אופציה מתאימה למי שמעוניין לבצע את ניהול תיקי השקעות בעצמו. בנוסף, אותם מעוניינים בניהול תיק ההשקעות יכולים ללכת לקורסים ולהשתלמויות שמתרחשות מעת לעת בבנקים ובחברות שונות, זאת כדי להעשיר את הידע ואת הלמידה באותו אפיק שמעניין אותם. מלבד זאת, יכולים להיות גם אנשים פרטיים שנחשבים מומחים פרטיים בתחומם, אנשים אלו מעניקים לעיתים סיקורים על ענף מסוים בו הם מאמינים בהשקעה בתקופה הקרובה.

"מדברים מפוזיציה"

בכל הקשור לנקודות אלו חשוב להכיר את המושג "מדברים מפוזיציה", הכי קל להסביר מושג זה בכל הקשור עם ניהול תיקי השקעות הוא בהסבר על שיטת הדוגמא: תארו לעצמכם שאני ארוויח מעליית מחיר הנפט בצורה מטורפת ואני מוכר בעיני רבים כמומחה בתחום הנפט, ברגע שאוציא סיקור חיובי על מחיר הנפט לשנה הקרובה, אנשים רבים יאמינו וירוצו לרכוש את הזהב השחור. בסופו של דבר יכול להיות שהדבר יתברר כדבר לא נכון בעיני רבים, אך בטווח הקרוב, הנראה לעין הדבר יטיב עם הסוחר המומחה שימכור את תוצרתו.

אין כל ספק שבכל הקשור עם ניהול תיקי השקעות בצורה אישית צריך להיות זהיר עד כדי חשדן. לעיתים מתבררים הסוחרים הגדולים בעולם כשקרנים גדולים וכמניפולטיביים הטובים ביותר, לכן כדאי להתמקצע בתחום הספציפי בו אתה או את מאמינים כדי לסמוך רק על עצמכם בכל הקשור לכסף האישי שלכם. בנוסף, ניתן לתת את הכסף לאנשים מומחים בעלי קבלות של שנים ארוכות בתחום כמו: בבתי השקעה או בבנקים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה