שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2556
מאמרים: 7609
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> השקעות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
השקעות
 

ניפוץ מיתוסים על אופציות בינאריות


איאן
 
 

אופציות בינאריות הפכו למאוד פופולאריות בקרב משקיעים פרטיים בשנים האחרונות, יחד עם הפופולאריות צמחו גם כמה מיתוסים קטנים על התחום, על מסחר באופציות בינאריות ואפילו על כדאיות ההשקעה.

אופציות בינאריות לא חייבות במס

אתרי מסחר הפועלים על פי חוק חייבים לנכות מס במקור כפי שנדרש מהם על פי תנאי רישיונם. אתרים שלא מנכים מס במקור אינם אתרים אמינים שכן הם לא פועלים על פי החוק. האתר יעביר לרשות המיסים את סכום המס והסוחר יקבל את האישורים הנדרשים על כך. סוחר שמגיש בסוף שנת המס בקשה להחזר מס יוכל לצרף את האישור וייתכן כי יקבל החזר. מובן שהדבר תלוי בהכנסה האישית של כל סוחר וסכומי הרווחים שלו דרך האתר כמו גם גורמים אחרים המשפיעים על מיסוי באופן כללי. 

קשה מאוד להרוויח דרך מסחר באופציות בינאריות

לא נכון כלל וכלל, המסחר באופציות בינאריות אינו קשה יותר מכל מסחר בשוק ההון נהפוך הוא, ישנם פרמטרים שהופכים את המסחר באופציות בינאריות לפשוט יותר למשל:

·         פלטפורמת מסחר ידידותית, פשוטה לתפעול והבנה.

·         מסחר פשוט, לא צריך לדעת את רזי הבורסה, רק ללמוד מעט על התחום ואפשר להתחיל.

·         אין צורך לפתוח חשבונות מט"ח, חשבונות סוחר בורסאיים וכדומה.

·         המסחר מהיר יותר ממסחר בורסאי ברוב המקרים, לא צריך לחכות חודשים ארוכים כדי לגלות אם הרווחנו או הפסדנו.

עדיף לסחור בסחורות, מניות ומט"ח, כך לפחות יש לי נכס ממשי ביד

מסחר נעשה באופן אלקטרוני לחלוטין בין אם אתם רוכשים זהב או מטבע חוץ, מניות או כל נכס פיננסי אחר. מסחר בשוק ההון מבוסס למעשה על 'כסף אלקטרוני' ולא על שטרות, מטילי זהב או שטרי מניה. בפועל, רוב האנשים שרוכשים נכסי בסיס אלו לעולם לא יחזיקו אותם בידם או אפילו יראו אותם במו עיניהם למעט כנתון דיגיטאלי לגמרי. המטרה ברכישתם היא לרוב להרוויח ממכירתם כאשר ערכם יעלה ולא לצבור אותם. אם כך, מדוע לא לקבל את הכסף מיד ובלי הטרחה של רכישות בורסאיות מורכבות? מבחינה זו בהחלט עדיף לרכוש אופציות דיגיטליות ולהרוויח בו במקום. כך למשל במקום לרכוש דולר אמריקאי עדיף לרכוש אופציות דולר שקל ולהרוויח מהר, עם סיכון נמוך יותר ובלי הצורך לפתוח חשבון מט"ח.

יוצאי דופן כאן הם סוחרים שמטרתם היא אכן רכישת סחורות, מטבע חוץ או מניות דרך השימוש באופציות בורסאיות. מסחר שכזה הוא מורכב, נעשה למטרות אחרות ולא למטרת רווח מהיר בשוק ההון ואינו מתאים לרוב למשקיע הביתי.

אתרי מסחר לא מאפשרים רכישת אופציות בינאריות ללא כרטיס אשראי

רוב האתרים מאפשרים לסוחר להפקיד כסף ישירות לחשבון המסחר שלו או לעשות העברה בנקאית. למרות שהשימוש בכרטיס אשראי כמובן נוח יותר, אין חובה להשתמש בו כלל וכלל.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה