שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2246
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> השקעות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
השקעות
 

נכסים מניבים למכירה – בתים משודרגים


ערן לנגר

ערן לנגר הינו שותף בחברת חופש ונופש באהבה - פרסום שיווק ומיתוג.

 
 

נכסים מניבים למכירה – בתים משודרגים

אם אתם רוצים לקנות בית משלכם, אתם כמעט כמו כל אחד אחר במדינת ישראל. הבעיה במדינת ישראל שקשה לקנות בית, ומעטים האנשים שיכולים לקנות אחד כזה במזומן. אך מצד שני לגור כל החיים בדירה שכורה זה לאו דווקא הדבר הנכון, דירה שאף פעם לא תישאר שלכם וכל חודש תוציאו עליה עוד ועוד. בסופו של דבר רוב האנשים צריכים לקחת משכנתא, מה שיכול לחנוק ללא מעט שנים קדימה ולהוריד את רמת החיים בצורה בלתי נסבלת בחלק מן המקרים. אך יש דרכים יצירתיות להתגבר על הקושי הזה, ומדובר בעיקר על נכסים מניבים למכירה, שקנייה שלהם היא קנייה של בית יחד עם עסק מכניס בצידו.

בית דו קומתי

אם אתם חושבים לקנות בית דו קומתי, ומספר הנפשות בבית הוא כזה שניתן להסתדר לפחות כמה שנים עם קומה אחת, אתם יכולים לחשוב על האופציה של להשכיר את הקומה השנייה. אם אתם אלו שבונים את הבית, כבר בתכנון תדאגו שתהיה כניסה נפרדת לקומה השנייה, מדרגות חיצוניות שיאפשרו לדיירים לעלות לקומה הזו בלי להפריע לכם. אם אתם מתכננים לקנות בית שכבר קיים, תבדקו האם אין בעיה להוסיף לו מדרגות כאלו ולפתוח כניסה נוספת, וכך אתם מרוויחים שני דברים. ראשית, זו בדיוק הכוונה של נכסים מניבים למכירה– אתם יכולים להשכיר את הקומה השנייה, ושנית, תוכלו לעשות שימוש בבית כזה עבור הילדים כשיגדלו, עבור הסבתא המזדקנת, או כל שימוש אחר.

בית עם עסק

אם אתם קונים בית עם יחידת דיור או עם מבנה כלשהוא בנוסף אליו, אתם יכולים לעשות בו שימוש לעסק שלכם אם יש לכם אחד כזה. נניח שאתם עוסקים בראיית חשבון ואתם שוכרים משרד לשם כך, אם אתם קונים בית עם מבנה נוסף תוכלו להסב אותו להיות המשרד שלכם וכך תחסכו את ההוצאה על שכירות המשרד. אתם יכולים גם להשכיר את המבנה הזה למישהו אחר שיעשה בו שימוש למטרה עסקית כלשהיא, וכמו בית להשכרה גם פה תקבלו שכירות באופן קבוע.

גם אתם וגם הבנק רגועים...

אם אתם הולכים על נכס מניב כלשהוא, אתם יודעים מראש שאתם עומדים להכניס ממנו וכך אתם מתמודדים עם המשכנתא ושאר ההלוואות על הבית. גם הבנק יהיה רגוע יותר לתת לכם את ההלוואות הדרושות אם הוא יודע שאתם עומדים לבנות או לקנות בית שיכניס כסף כבר מההתחלה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה