שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> השקעות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
השקעות
 

פותחים תיק השקעות? לא מתפשרים על דבר!


rsseowebz

התמונה של ‏‎Gili Webz‎‏.

 
 

בחיים ישנם מקרים בהם אנו "מעגלים פינות" או לא מסיבים את כל תשומת הלב שלנו אליהם. אך כשזה מגיע אל הכסף שלנו – אנו חייבים לדרוש לקבל את הטוב ביותר!

 

לאחר שנים של עבודה קשה, חיסכון כסף עקב לצד אגודל, הגעתם לרווחה כלכלית. אז מה עושים עם הכסף? יש אמרה שכנראה נכונה "כסף עושה כסף" אז איך עושים את זה?  ניהול תיקי השקעות מעניק לכם הזדמנות לשמר את ערך הכסף ואף להגדיל את הרווח ממנו. אז מה חשוב לזכור לאורך כל הדרך? לא להתפשר על דבר!

 

בידי מי מפקידים את ניהול תיק ההשקעות?

כפי שכשיש לכם בעיה משפטית אתם פונים לעורך דין או כשיש לכם נזילה בצנרת אתם פונים לאינסטלטור, על אחת כמה וכמה עם הכסף שלכם, כשאתם רוצים להשקיע אותו, חשוב מאוד להפקיד את העבודה בידיי מנהל תיק השקעות.

 

מנהל התיק ההשקעות הינו גורם מוסמך ע"י רשות לניירות ערך וזוהי למעשה פרנסתו. לשמר ואף להגדיל את הכסף שהפקדתם בידיו להשקיע עבורכם, בדיוק כפי שהפקדתם את הבעיה המשפטית בידי עורך הדין. רצוי ואף חובה שמנהל תיק ההשקעות שלכם יהיה מנוסה, מקצועי, בעל רזומה עשיר והיתר רלוונטי לפעול בתחומו. מקצועיות, חוסר פשרות ופרפקציוניסטיות של מנהל התיק, יעלו את הסבירות שלכם להרוויח מהתיק שלכם.

 

מה אתם יודעים על החברה שמנהלת לכם את תיק ההשקעות?

כל ההשקעה שלכם מתנהלת באמצעות בית השקעות. מה אתם כבר יודעים על בית ההשקעות שאיתו בחרתם לעבוד? אחד הפרמטרים המובילים שיוכלו לשקף לכם את טיב בית ההשקעות, הוא הותק שלו. בית השקעות הפועל שנים רבות הוא מקום שבו אתם יכולים להיות בטוחים כי אתם מקבלים את אנשי המקצוע המובילים!

 

האם יש מקום לדרישות ולציפיות שלכם?

בהחלט וכך ראוי שיהיה. תיק ההשקעות שלכם הוא תיק המבוסס על הסכום אותו אתם מעוניינים להשקיע, לתקופת הזמן  שתרצו והסיכונים שתהיו מוכנים לקחת לאורך כל זמן ההשקעה. אל תתפשרו על תיק המותאם לצרכים שלכם ועל יחס אישי המוענק לכם.

 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה