שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> השקעות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
השקעות
 

רוכשים קלנועית ליקרים לכם ומשדרגים את חייהם


rsseowebz

התמונה של ‏‎Gili Webz‎‏.

 
 

כיום, לא מעטים אלו בגיל הזהב אשר נהנים מהאפשרות להתנייד במרחב בעצמאות ובקלות עם קלנועית לגיל הזהב. לא רחוקים הימים, בהם גילאים מתקדמים היו בגדר גזירה, וככל שמנעד התנועה היה מצטמצם, כך גם איכות חייהם של המבוגרים. כיום, עם הקלנועית, החיים נראים אחרת.

 

המתנה מתישה בתחנות האוטובוס? לא עוד:

 

מאחר ועם ההתבגרות ישנו קושי מסוים בתנועה, הרי שהפתרון עבור המון אנשים מבוגרים הוא להתנייד בתחבורה הציבורית. במקום שהיקרים לכם ימתינו בתחנות האוטובוס בימים חמים בקיץ או בימים מקפיאים בחורף, תוכלו להעניק להם את האפשרות להנות מאיכות חיים הניתנת להם באמצעות קלנועית לגיל הזהב. עם הקלנועית, יכולים בני גיל הזהב להתנייד על פי לוח הזמנים שלהם מבלי להיות תלויים באיש.

 

מעניקים להם את האפשרות להיות אדון לעצמם:

 

אובדן העצמאות הוא כנראה אחד הדברים הקשים ביותר עם תהליך ההתבגרות. למרות שלעתים ישנן פעולות מסוימות שהגוף מתקשה כעת לעשות, עדיין יכולים בני גיל הזהב להנות מעצמאות בעת שהם מתניידים עם קלנועית לגיל הזהב. מצד אחד יוכלו האנשים המתבגרים לקום אל בוקר שבו הם נתונים לחסדי מטפלת או בני המשפחה, אך מנגד הם יכולים גם להנות מעצמאות נפלאה עם הקלנועית.

 

רוכשים קלנועית וחוסכים כספים רבים:

 

אם לא די בכך, הרי שרכישת קלונעית ליקרים לכם, גם חוסכת לכם כספים רבים! במקום להוציא אלפי שקלים בחודש על מטפלת צמודה, הרי שבני גיל הזהב יכולים לעשות זאת לבדם עם התניידות בקלנועית. כמו כן, להחזיק רכב עם עלויות של ביטוח ודלק מיותר גם הוא, ועולה המון כסף. תוכלו להוזיל עלויות רבות עם הקלנועית הפועלת על חשמל במנגנון פשוט של טעינה. נסיעה טובה!

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה