שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2557
מאמרים: 7609
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> השקעות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
השקעות
 

רכישת נדל


דורי אביר

דורי אביר

 
 

 

רכישת נדל"ן בארה"ב, הפכה בשנים האחרונות להשקעה מובילה על פני אפשרויות אחרות. על פניו, כל אחד יכול לפנות למשרד תיווך זה או אחר בארה"ב, או לחלופין לחפש באינטרנט נכס המוצא חן בעיניו ולבצע תהליך השקעות נדל"ן בארה"ב באופן עצמאי. אולם רכישת הנכס במדינה יפה יותר או יוקרתית יותר ללא בניית אסטרטגיה נכונה עלולה לעלות לכם ביוקר. לכן, עדיף לשקול להיעזר בחברה המתמחה בתחום   השקעות נדל"ן.

בחירת המיקום המתאים ביותר להשקעה 

 

אנשים רבים חושבים כי האזור היוקרתי בלב מנהטן לדוגמא הינו המיקום הנכון ביותר להשקעה. ובכן, טעות בידם. כל החוכמה הנעוצה בתחום השקעות נדל"ן בארה"ב הינה לקנות בזול ולהשכיר ביוקר. זאת על מנת שתוכלו להרוויח כמה שיותר. כך שאם למשל תאתרו נכס בפרבר אחת הערים אשר אינו מושקע אולם קרוב למוסד לימודי או כל מתקן אחר ואנשים מעוניינים לגור בקרבתו, הרי שזכיתם בכל הקופה. כך תוכלו לקנות דירה זולה יותר אך להשכיר אותה לסטודנטים למשל במחיר גבוה.

בחינת העיתוי מבחינת שוק הנדל"ן בארה"ב

השוק הכלכלי בארה"ב נע ונד מדי יום ביומו, כך שלא תמיד הנכם מעודכנים מהו מצב שוק הנדל"ן באותה עת. האם המחירים גבוהים וצפויים לרדת ? האם המחירים נמוכים ושווה להשקיע ? ארה"ב חוותה בעבר טלטלות בתחום הנדל"ן ולכן חשוב ביותר ואף מומלץ כי תתייעצו עם חברה בתחום השקעות נדל"ן בארה"ב אשר מודעת למצבן של דירות למכירה בארה"ב מבחינת כדאיות ההשקעה.

סוף מעשה מחשבה תחילה

לאחר בניית האסטרטגיה מגיע החלק החשוב ביותר והוא- לעמוד בה. הביטוי "סוף מעשה מחשבה תחילה" ממחיש את חשיבות התכנון והחשיבה לפני ביצוע הפעולה. שימו לב שלא להיחפז לעסקאות אשר נראות לכם אטרקטיביות באותו יום. עליכם לשבת ולבחון את כל הנתונים לפני שאתם מקבלים החלטה ורוכשים את הדירה.

ולסיום, ניתן לראות כי רכישת נדל"ן בארה"ב הינה השקעה אשר עשויה להניב פירות רבים, אך כל זאת במידה ותבנו אסטרטגיה מתאימה על פיה תפעלו. כל פעולה חפוזה עלולה לחבל בהשקעה בנכס- וחבל.

 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה