שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7295
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> השקעות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
השקעות
 

רכישת נכס בארצות הברית


גלעד אורלב

גלעד אורלב

 
 

במקרים רבים אנו נזדקק להלוואה מסוימת על מנת להשלים רכישה או קנייה של נכס. ברוב המקרים אנו מוכנים לקחת את הסיכון שטומן בחובו החזר וריבית לגוף המלווה, עקב הרווח הצפוי לנו מאותו נכס שבשבילו אנו לוקחים את ההלוואה. עבור השקעות נדל"ן בארה"ב, אחת ההלוואות הנפוצות ביותר זוהי ההלוואה החוץ בנקאית - הלוואה אשר נלקחת מגופים וחברות שונות שמציעות לכם תנאים אטרקטיביים במיוחד לעומת הבנקים השונים. הלוואה חוץ בנקאית מושלמת עבור קנייה של נכס שלאחר זמן מה צפוי להחזיר את ערך ההלוואה וכך תוכלו להחזירה ואף להרוויח אקסטרה.

הלוואה חוץ בנקאית – למה היא מומלצת כאשר קונים נכס בארה"ב?

על פניו יש לנו את כל הסיבות לחשוש כאשר אנו פונים לקחת הלוואה חוץ בנקאית, בכל זאת מדובר בגוף יחסית קטן - בשונה מלקיחת הלוואה דרך הבנק שהיא בטוחה הרבה יותר. אך בסופו של יום אנו מסתכלים על ההיבט הכלכלי, כאשר המטרה שעומד לנגד עינינו היא להשיג את הסכום הדרוש לרכישת הנכס – בזמן המהיר ביותר, ובריבית הנמוכה ביותר.

קניית נכסים בארה"ב מחייבת אותנו לקבל החלטות מהירות על מנת להקדים את כל שאר המשקיעים. הלוואה חוץ בנקאית היא היחידה אשר תוכלו להשיג בתוך מספר מועט של ימים, מבלי להביא אישורים מיוחדים אשר מעידים על הצרכים שלכם ועל היכולות הכלכליות שלכם. לעיתים ההמתנה הזאת עלולה לעלות לכם בקניית הנכס, ולכן חשוב מאוד שתפנו אל גופים אשר פועלים במהירות - ולא יעכבו אתכם יותר מדי.

רכישת נכס בארה"ב

בנוסף במקרים רבים של לקיחת הלוואה חוץ בנקאית, תוכלו להגיע להסדר נוח ומשתלם במיוחד - לאחר כיסוי החוב. השקעות נדל"ן בארה"ב מאפשרות לנו לעיתים למכור את הנכס שרכשנו, ולקחת רווח גדול. לאחר לקיחת הלוואה חוץ בנקאית, תוכלו לכסות אותו תוך כדי סגירה של ריבית קטנה במיוחד - דבר שבסופו של דבר יקל עליכם להחזיר את ההלוואה, וישאיר לכם יותר רווח ביד עבור רכישות אחרות. לעומת זאת הלוואה אשר נלקחת מן הבנק תחייב אתכם לעמוד במלוא הדרישות גם במידה והינכם מעוניינים לסגור את ההלוואה מראש.

תזכרו כי גם בעת בחירה של חברה אשר תספק לכם הלוואות חוץ בנקאיות, אתם חייבים להיות זהירים ולבחור את החברה בקפידה. החברה חייבת להיות כזאת אשר קיימת זמן רב, ומאחוריה יש רזומה מספיק עשיר על מנת להבטיח לכם כי היא תעמוד בהתחייבות שלה כלפיכם. עלינו לדעת כי השקעות נדל"ן בארה"ב מחייבות אותנו ברוב המקרים לבצע החלטה מהירה, הבחירה בהלוואה חוץ בנקאית על פני הלוואה בנקאית תאפשר לנו לקבל החלטות מהירות יותר - ובסופו של דבר גם לקנות את הנכס הרצוי. לבחירה שלכם בהלוואה חוץ בנקאית יש גם חשיבות מבחינת הרווח העתידי שלכם אשר ברוב המקרים יהפוך להיות גבוה יותר עקב תנאים יותר נוחים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה