שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2501
מאמרים: 7549
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> השקעות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
השקעות
 

תריסי גלילה יספקו לכם את מה שצריך


 karaAdmin

 karaAdmin

 
 

תריסי גלילה

עיצוב החלל הביתי שלנו מאפשר לנו לשפר אותו ולהכניס שינויים נחוצים, ובכל בית מגיע השלב ששיפוץ מהסוג הזה הוא נחוץ. כאשר מתכננים שיפור מהסוג הזה, חשוב לחשוב על האלמנטים השונים ברחבי הבית שצריך לשנות אותם, כשחלונות ופתחים אחרים מהווים חלקים שמשפיעים במידה ניכרת על מראהו של כל חלל.

תריסי גלילה – כך תעצבו את החלונות והפתחים בביתכם בקלות

וילונות מהווים פיתרון נאה מבחינת המראה שלהם בכל הנוגע להצללה בבית, אך הם לא מספקים את אותה האיכות של תריסי גלילה. בעוד שווילונות הם שקופים, אינם יכולים ליצור חושך מוחלט וגם עלולים להיקרע, תריסי גלילה מהווים פיתרון עמיד ואיכותי ליצירת חושך או אור בתוך הבית.

תריסים מסוג זה נגללים לתוך ארגז מיוחד שמותקן מעל פתחים, וניתן לשלוט בהם בקלות על ידי הרמה והורדה שלהם. כאשר מורידים את התריסים מטה, ניתן להחשיך לחלוטין חללים שלמים וכאשר מעלים אותם כלפיי מעלה, ניתן להכניס אור לתוך הבית. אם רוצים ליצור אפקט של אור עמום, ניתן לגלול את התריסים בין החלק העליון והתחתון שלהם ובכך ליצור צל נעים בבית.

תריסי גלילה – לא רק לבתים פרטיים

תריסי גלילה מהווים פיתרון הצללה מעולה לא רק לבתים פרטיים, אלא גם לבתי עסק ומשרדים שרוצים להתקין בהם פריט אלגנטי עם קווים נקיים שעוזר לווסת את כמות האור הנכנסת אליהם. מלבד זאת, תריסי גלילה ניתנים להתקנה גם על פתחים של בתי עסק, כך שהם משמשים כאמצעי הגנה מפני פולשים שרוצים לחדור פנימה.

תריסי גלילה מהסוג הזה וגם מהסוג הביתי ניתנים לעלייה והורדה בשלושה סוגים של מנגנונים: מנגנון ידני הקרוי ''מנואלה'', מנגנון חשמלי ומנגנון משולב של שני הסוגים הללו. בעזרת המנגנון החשמלי ניתן להרים ולהוריד תריסי גלילה בקלות ובלי מאמץ באמצעות שלט רחוק או מתג המותקן לידם. המנגנון הזה מתאים עבור חלונות ופתחים שיש עליהם תריסים גדולים יחסית שקשה להרים אותם באופן ידני.

תריסי גלילה מהווים פיתרון אלגנטי, פשוט ונעים לעין עבור כל מקום שרוצים לעצב מחדש ולהתקין אמצעי הצללה, בין שמדובר בבתי עסק ובין שמדובר בעסקים פרטיים.

 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה