שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2556
מאמרים: 7609
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> השקעות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
השקעות
 

3 מיתוסים על השקעות נדל"ן בארה"ב


שיר פנחסי

שיר פנחסי

 
 

לאחר משבר הסב-פריים בארה"ב, ישראלים רבים ראו את ההזדמנות ורכשו נדל"ן בארה"ב כהשקעה. למרות שהתחום מאוד מפותח היום, עדיין יש כמה וכמה מיתוסים ואי הבנות לגבי רכישת, ניהול ומכירת דירות ובתים בארצות הברית. מיתוסים לגבי מכירת הנכס במחיר גבוהה, ניהול עצמאי של הנכס ואפילו אי הבנות לגבי החברות המציעות ליווי משקיעים.

המטרה של השקעות נדל"ן בארה"ב היא לקנות בזול ולמכור ביוקר

אחד המיתוסים הנפוצים ביותר. למרות שיש תמיד אופציה של מכירת הנכס כאשר מחירים הנדל"ן יעלו, לא זו צריכה להיות המטרה של המשקיע הנבון. רכישת דירות למכירה בארה"ב צריכה להיעשות מתוך כוונה להשכירן לטווח ארוך. על ידי השכרת הנכס תוכלו לקבל תשואה נאה כל חודש ולא להמתין לעליית מחירים דרמטית, המתנה שמלווה בתשלום מיסים, אגרות ותחזוקה של הנכס. רכישת נכס במצב טוב באזורי הביקוש צריכה להיות המטרה שלכם, אם תצליחו למצוא נכס מסוג זה תוכלו בהחלט להרוויח מההשקעה.

אני יכול לנהל את הנכס בכוחות עצמי מישראל

אחת הטעויות הנפוצות והחמורות ביותר שמשקיע ישראלי יכול לעשות. אם ברצונכם להשכיר את הנכס שתרכשו ספק אם תוכלו לנהל אותו מישראל בכוחות עצמכם. קחו בחשבון שבארה"ב מקובל כי בעל הנכס דואג לכמעט כל הקשור לניהולו כך שמדובר בפרויקט לא קטן. כדי למזער את ההתעסקות שלכם בנכס עדיף לפנות אל חברה שתוכל לנהל אותו עבורכם, התמורה לניהול שווה את ההשקעה.

חברות המציעות ליווי לרכישה ולניהול העסק לא אמינות

כמו בכל תחום, ישנם אנשים שינסו לנצל את הסיטואציה כדי 'לגזור קופון' על חשבון אחרים באופן שאינו ראוי והגון. עם זאת, רוב החברות הפועלות בתחום של השקעות נדל"ן בארה"ב הן אכן חברות לגיטימיות ואמינות. החוכמה היא בעצם לדעת לבחור את החברה הנכונה. עליכם לבדוק את הניסיון והמוניטין של החברה, את הוותק שלה וההסמכות שלה. בקשו לראות 'הוכחות בשטח' בדמות מסמכים ואישורים רלוונטיים. בנוסף, כדאי להקיש את שם החברה ו/או בעליה בגוגל ולראות אם יש 'דגלים אדומים' כמו תביעות נגד החברה, אזהרות של לקוחות ש'נעקצו' וכו'. אם לא מצאתם דבר או מצאתם רק מחמאות הסירו דאגה מלבכם.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה