שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2501
מאמרים: 7549
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> השקעות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
השקעות
 
כל עסק וחברה שלקחו החלטה להיעזר בשירותי ייעוץ עסקי מכירים היטב את הדילמה הניצבת בפניהם מיד לאחר קבלת ההחלטה: במי בדיוק לבחור, מתוך המגוון האינסופי העומד בפניהם? בין ההצעות השונות ניתן למצוא טווחי מחירים שונים, היקפי ייעוץ מגוונים, וגופי ייעוץ מסוגים שונים ומשונים.  
המשך קריאה
זיכיון למכירה הינו זיכיון עסקי (בדרך כלל) אשר פתוח לקנייה לקהל הרחב מחברה או מאדם פרטי, כאשר זיכיון הינו מונח המתאר מכירת זכויות עסקיות מסוימות כמו הזכות למכור מוצר מסוים, להשתמש בשם מסוים או בשיטות עבודה עסקיות אשר הוכחו כרווחיות על ידי החברה המזכה.
המשך קריאה
ההחלטה להצטרף לעסקים רבים בישראל שפועלים בשיטת הזכיינות היא החלטה מורכבת, שמלווה – באופן טבעי ומובן – גם ביתרונות וגם בחסרונות. אם אתם מתלבטים בין הקמת עסק משלכם לבין זכיינות למכירה הדילמה הזו בהחלט מובנת, וכדי לעזור לכם בקבלת ההחלטה ריכזנו שלוש שאלות מהותיות מאוד שאם תענו על כולן תבינו אם זכיינות היא באמת השיטה הנכונה עבורכם.  
המשך קריאה
ניהול נכסים בתל אביב באופן מוצלח, מיועד לבעלי נכסים שונים. חברת ניהול נכסים, שפועלת בתל אביב, יכולה להפיק את המקסימום מנכס כלשהו, שמיועד להשכרה או למכירה.
המשך קריאה
בחיים ישנם מקרים בהם אנו "מעגלים פינות" או לא מסיבים את כל תשומת הלב שלנו אליהם. אך כשזה מגיע אל הכסף שלנו – אנו חייבים לדרוש לקבל את הטוב ביותר!   לאחר שנים של עבודה קשה, חיסכון כסף עקב לצד אגודל, הגעתם לרווחה כלכלית. אז מה עושים עם הכסף? יש אמרה שכנראה נכונה "כסף עושה כסף" אז איך עושים את זה?  ניהול תיקי השקעות מעניק לכם הזדמנות לשמר את ערך הכסף ואף להגדיל את הרווח ממנו. אז מה חשוב לזכור לאורך כל הדרך? לא להתפשר על דבר!  
המשך קריאה
במאמר הבא אנו סוקרים את השפעותיה את תכנית מתאר 38 הלוא היא תמ"א 38, על תמורותיה וחסורונותיה כלפי הדיירים, מנסים להבין ללבם של אלו המתנגדים לביצוע פרויקט שכזה, ולהציף את הקולות מהשטח
המשך קריאה
כבני זוג שעתידים להתחתן בקרוב, אפשר לומר ללא ספק כי אתם ברי מזל במידה רבה.
המשך קריאה
המטרה הברורה של המפגשים עם הפסיכולוג, לרבות מפגש עם ד"ר ירון זיו היא להעניק לכם אפשרות לדבר על דברים שמפריעים לכם או משמחים אתכם, ולהעניק לנפש את המענה שהיא צריכה.
המשך קריאה
קחו עשר שנים אחורה או פחות – ומדובר על הצעות שלא היו רלוונטיות אז. כעת – עושים זאת ובגדול.
המשך קריאה
עוד הרבה לפני שאתם מתחבטים בשאלה איזו טבעת לקנות, האם לשבץ בה יהלומים או האם ללכת על סגנון קלאסי או מעוצב
המשך קריאה
<< הדף הקודם 11-20 מתוך 93 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה