שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2149
מאמרים: 6995
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 
הגעתם להחלטה שאתם זקוקים לשירותיו של יועץ עסקי? מזל טוב, כנראה שאתם כבר בכיוון הנכון ועשיתם את אחד הצעדים החשובים ביותר להצעדת העסק שלכם קדימה - בין אם ההחלטה נובעת מקושי קיים ובין אם הגעתם למסקנה שאתם רוצים להתחדש ולהתרחב.
המשך קריאה
הגעתם להחלטה שאתם זקוקים לשירותיו של יועץ עסקי? מזל טוב, כנראה שאתם כבר בכיוון הנכון ועשיתם את אחד הצעדים החשובים ביותר להצעדת העסק שלכם קדימה - בין אם ההחלטה נובעת מקושי קיים ובין אם הגעתם למסקנה שאתם רוצים להתחדש ולהתרחב.
המשך קריאה
אנחנו נתקלים לא פעם בהצעות שנראות לנו מאוד אטרקטיביות, בוודאי ליזמים ובלי עסקים שרוצים לצעוד קדימה אבל מחפשים דרך נוחה וחלקה יותר להיכנס לשוק. רשתות שונות מציעות היום זכיינות למכירה, וההצעה הזו עשויה להשתלם ליזמים הנלהבים. אם הרעיון הזה נשמע לכם מסקרן או קוסם, בהחלט כדאי להכיר אותו קצת יותר לעומק, והנה שלושה תחומים שבהם השיטה כבר עובדת בהצלחה בישראל ובעולם בכלל.  
המשך קריאה
לימודי הנהלת חשבונות עוסקים בהקניית הידע התאורטי והמעשי לאלו המחפשים השתלבות בתחום הנהלת החשבונות בארץ. לימודי הנהלת חשבונות הינם לימודים המקנים תעודה מקצועית ובהם ניתן להעמיק בשלוש רמות שונות המתפרשות על גבי שלושה קורסים שונים: קורס לימודי הנהלת חשבונות סוג 1+2, קורס לימודי הנהלת חשבונות סוג 3 וקורס לימודי הנה"ח המקנה תעודת חשבונאי בכיר. ההתקדמות בין הקורסים הינה לפי שלבים ודורשת מעבר של קורסי הבסיס על מנת להמשיך לקורסים המתקדמים.  
המשך קריאה
מי שמעוניין להתחיל עם לימודי הנהלת חשבונות, ישנן דרגות מסוימות שצוברים באמצעותן ניסיון עם הזמן. מנהל חשבונות 1+2 למתחילים וכן הנה"ח סוג 3 למתקדמים יותר, כל דרגה כזאת פירושה אחריות גדולה יותר וסמכויות בתחום הכלכלה גדולות יותר. קורס הנה"ח, מכשיר את התלמידים לנהל ספרים ודוחות של מס הכנסה הן תקופתיים והן שנתיים. יש לזכור כי מנהל חשבונות אינו חלק מהחברה בה הוא עובד, כי אם זה שאחראי הבלם והבקר של החברה, במילים אחרות, זה שדואג כי החברה או התאגיד לו יגיעו למצב של פשיטת רגל.  בתום הקורס, התלמידים יקבלו הסמכה מטעם המדינה ורישיון לעסוק בתחום החשבונאות.  
המשך קריאה
תחום החשבונאות, נמצא תמיד במגזר העסקי, בגלל התמורות שחלות בארץ ובעולם בעולם הפיננסי, נמשך הביקוש לאנשי מקצוע מוכשרים בתחום זה. כל מנהל חשבונות מתחיל עם לימודי הנהלת חשבונות. הלימודים הם בסיסיים וכן ניתן תמיד להתקדם בתחום. לימודי הנה"ח, מתחילים עם הבסיס שכולל הנה"ח סוג 1 וסוג 2. ישנם מוסדות רבים ללימודים בתחום הנה"ח ויש לבחור את ביה"ס הנחשב שמלמד לימודים עיוניים ומעשיים ויש לשים לב כי ביה"ס פועל תחת משרד התמ"ת. בכל קורס, ישנם מבחנים של משרד הכלכלה שמטרתם להעניק הסמכה לבוגרי הקורס, כך שיוכלו להשתלב עם סיום הקורס בעבודה בתחום זה.  
המשך קריאה
לימודי הנהלת חשבונות יכולים לאפשר לנו לקבוע את התנאים בהם אנחנו רוצים לעבוד. אם אנחנו רוצים לעבוד כעצמאיים כי אנחנו אוהבים את האופי הדינמי של העבודה ואת האתגר שיש בלהיות עצמאי אז כדאי לנו מאוד ללמוד להיות מנהלי חשבונות. מנהלי חשבונות מוכשרים יכולים לעבוד עם עשרות לקוחות מדי חודש וליהנות מנפח גדול של עבודה ועסקים. כל מנהל חשבונות מצטיין יכול בהחלט להרשות לעצמו להיות עצמאי ולעבוד כבעל עסק פרטי מול לקוחות פרטיים ובעלי עסקים אחרים.  
המשך קריאה
ישנם מקרים מצערים רבים מדי שנה של פגיעה באנשים וגם רכוש על ידי גורמים שלא נתפסו בסופו של דבר ולא הועמדו לדין. ברבים מהמקרים הללו חוסר בראיות כמו גם בעדות ראייה מביאים לכך שלא ניתן למצות את הדין עם הפולשים והמפגעים השונים, כך שהם ממשיכים בדרכם הדרך הטובה ביותר להתמודד עם בעיות כאלו ואף למנוע אותן היא שיהיה מקור מהימן לעדות ראייה, מה שניתן להשיג בקלות עם מצלמת אבטחה. מיקום נכון של מצלמות מסוג זה יכול לא רק לעזור להביא לדין פושעים, אלא אפילו למנוע מהם לבצע את זממם במקומות שונים.  
המשך קריאה
אנשים שאוהבים את המרא המודרני בעל הקווים נקיים, כאשר יגיעו לשיפוץ או החלפה  של תריסים בביתם, הם יעדיפו תריסי גלילה. מדובר על שדרוג מהותי של התריסים הידניים, כאלה שהיינו צריכים בזמנו הרבה כוח על מנת להעלות או להוריד אותם. 
המשך קריאה
נתונים מעניינים עלו מסקר שנעשה בקרב 1,700 בעלי עסקים קטנים בארצות שנשאלו מהן הסיבות שהביאו אותם להקים עסק חדש. הם ציינו ששלושת הגורמים המובילים המניעים יזמים להתחיל את העסק שלהם הם חופש, תשוקה ועצמאות. הרצון להרוויח כסף היא הסיבה הרביעית בלבד!  הנתונים האלו מעניינים כי הם מבליטים את העובדה שיזמים רבים נכנסים לעולם היזמות ללא ידע פיננסי מספיק וללא תוכנית עסקית מסודרת שמראה להם מה הפוטנציאל העסקי של העסק שלהם. זה יכול להוות בעיה להתעלם מההיבט הכספי של הקמת עסק חדש ולהתבסס רק על תחושות ורצונות לשיפור אורך החיים שלכם.  במאמר אפרט מה נדרש לעשות על מנת  לשמור על השאיפות לחופש, עצמאות אבל גם לשמור על ההיבט הכספי ולוודא שהעסק שלכם ירוויח גם! 
המשך קריאה
1-10 מתוך 373 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה