שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2106
מאמרים: 6857
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 
המאמר מציג מספר סיבות שעסקים מעוניינים לקחת הלוואה וכן מציג מספר אופציות ללקיחת הלוואה. הדבר החשוב ביותר הוא שיש צורך לתכנן לפני שמקימים עסק - לבנות תוכנית פיננסית שלוקחת בחשבון את ההשקעה הנדרשת להקמת העסק וכן הון פנוי לחצי שנת הרצת העסק.  גם אחרי שלוקחים את הלוואה יש לבנות ותוכנית מדוייקת שתראה לכם שהכסף שתיקחו יושקע במקומות הנכונים.   
המשך קריאה
אם שמעת בעבר את המושג חשבונות אבודים, אך חשבת כי לדבר לא יכולה להיות נגיעה לעולמך שכן, אתה מכיר ויודע על כל חשבונות הבנק השייכים לך
המשך קריאה
הלוואות בערבות המדינה נחשבות לאפיק מימון יציב ואמין, אשר באפשרותו לסייע בקידום, פיתוח, שיווק ותמיכה ביציבות העסק. ההלוואות ניתנות לחברות בגדלים שונים ומתחומי פעילות מגוונים. הגשת הבקשה דומה לאפיקי מימון אחרים, אך התנאים המוצעים לרוב משתלמים ואטרקטיביים יותר. 
המשך קריאה
במאמר זה תוכלו לדעת אילו הלוואות כדאיות לכם ומה הדרך הנכונה לקחת אותם!
המשך קריאה
הגשת בקשה לפשיטת רגל יכולה להיות חוויה מפחידה ומאיימת. אתם לא יכולים להיות בטוחים מה בדיוק אתם תמצאו, ואת הסטיגמה סביב התהליך עלול לגרום לכם להסס לפנות לעזרה. מה שאתם צריכים הוא מומחה בתחום של פשיטות רגל ומישהו בצד שלכם שיכול ללוות אתכם בתהליך ולוודא שתהליך יעבור בצורה פחות מלחיצה וקלה ככל הניתן. מה שאתם צריכים בעצם זה עורך דין לפשיטת רגל.
המשך קריאה
כלכלת ארגנטינה שהיא הכלכלה השנייה בגודלה באמריקה הלטינית היא נושא שנחקר רבות בעיקר ולו בשל העובדה שזוהי מדינה שחוותה במאה ה-20 גם צמיחה כלכלית מהירה וגם משבר כלכלי עצום. למעשה במאה ה20 והמאה ה21 ארגנטינה חוות כ 11 פשיטות רגל וחילופי משטר שלא הצליחו להגבר עליהן.  
המשך קריאה
אז הרי ברור לכל שטבעת נישואין אתם רוצים לענוד, אך כעת נותר לברר, רגע לפני האירוע הגדול שלכם, איך באמת רוכשים את טבעת הנישואין בשלושה שלבים פשוטים למדי. כל מה שאתם צריכים לדעת, לפניכם:
המשך קריאה
המשימה: לקנות טבעת אירוסין מנצחת. איך עושים זאת: עם בדיקות מקדימות רגע לפני רכישת הטבעת. אתה רוצה להבטיח כי הטבעת תהיה התגשמות כל החלומות של אהובתך? כך תוכל להבטיח זאת עם שלושה צעדים פשוטים.
המשך קריאה
חלום החתונה שלכם מתחיל עם אולם אירועים בתל אביב. לאחר מכן, בעת שאתם מפרקים את החלום שלכם לגורמים, אתם מבינים כי המטרה הברורה שלכם היא להפוך את האירוע שלכם לאירוע המדובר ביותר בקרב האורחים שלכם. 
המשך קריאה
עסקים קטנים רבים משתמשים בהלוואות בלון בכדי לממן את פעילות העסק. אך הלוואת בלון היא ברוב המקרים לא הפתרון האופטימלי במימון אשראי, אלא פתרון נוח לוגיסטית.
המשך קריאה
1-10 מתוך 361 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה