שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2118
מאמרים: 6910
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 
נתונים מעניינים עלו מסקר שנעשה בקרב 1,700 בעלי עסקים קטנים בארצות שנשאלו מהן הסיבות שהביאו אותם להקים עסק חדש. הם ציינו ששלושת הגורמים המובילים המניעים יזמים להתחיל את העסק שלהם הם חופש, תשוקה ועצמאות. הרצון להרוויח כסף היא הסיבה הרביעית בלבד!  הנתונים האלו מעניינים כי הם מבליטים את העובדה שיזמים רבים נכנסים לעולם היזמות ללא ידע פיננסי מספיק וללא תוכנית עסקית מסודרת שמראה להם מה הפוטנציאל העסקי של העסק שלהם. זה יכול להוות בעיה להתעלם מההיבט הכספי של הקמת עסק חדש ולהתבסס רק על תחושות ורצונות לשיפור אורך החיים שלכם.  במאמר אפרט מה נדרש לעשות על מנת  לשמור על השאיפות לחופש, עצמאות אבל גם לשמור על ההיבט הכספי ולוודא שהעסק שלכם ירוויח גם! 
המשך קריאה
? על מנת  שתדעו הכל, ריכזנו במאמר זה את כלל המידע על יועץ פנסיוני מקצועי, ואת הסיבות למה אתם צריכים אותו
המשך קריאה
למה לכתוב תכנית עסקית? רוצים להקים עסק חדש, לצורך העניין בואו נניח שמדובר בחנות כלשהי. אתם בוודאי צריכים לחתום על חוזה שכירות בשביל העסק; להעסיק עובדים; לקנות ציוד לנקודת המכירה; לשפץ את החנות; להשקיע בפרסום ועוד. אבל לפני שאתם ממהרים לחתום על חוזה שכירות או להעסיק עובדים אתם חייבים תכנית עסקית. אם אין לכם תכנית עסקית אתם בבחינת אדם שהולך בעיניים עצומות, לא רק שאינו רואה לאן הוא הולך הוא גם לא יודע לאן הוא רוצה להגיע. מי שאין לו תכנית עסקית יכול למצוא את עצמו במצבים בהם אזלו לו המשאבים לתפעול העסק וכל ההשקעה שלו ירדה לטמיון. על זה ועוד במאמר הבא. 
המשך קריאה
המאמר מציג מספר סיבות שעסקים מעוניינים לקחת הלוואה וכן מציג מספר אופציות ללקיחת הלוואה. הדבר החשוב ביותר הוא שיש צורך לתכנן לפני שמקימים עסק - לבנות תוכנית פיננסית שלוקחת בחשבון את ההשקעה הנדרשת להקמת העסק וכן הון פנוי לחצי שנת הרצת העסק.  גם אחרי שלוקחים את הלוואה יש לבנות ותוכנית מדוייקת שתראה לכם שהכסף שתיקחו יושקע במקומות הנכונים.   
המשך קריאה
אם שמעת בעבר את המושג חשבונות אבודים, אך חשבת כי לדבר לא יכולה להיות נגיעה לעולמך שכן, אתה מכיר ויודע על כל חשבונות הבנק השייכים לך
המשך קריאה
הלוואות בערבות המדינה נחשבות לאפיק מימון יציב ואמין, אשר באפשרותו לסייע בקידום, פיתוח, שיווק ותמיכה ביציבות העסק. ההלוואות ניתנות לחברות בגדלים שונים ומתחומי פעילות מגוונים. הגשת הבקשה דומה לאפיקי מימון אחרים, אך התנאים המוצעים לרוב משתלמים ואטרקטיביים יותר. 
המשך קריאה
במאמר זה תוכלו לדעת אילו הלוואות כדאיות לכם ומה הדרך הנכונה לקחת אותם!
המשך קריאה
הגשת בקשה לפשיטת רגל יכולה להיות חוויה מפחידה ומאיימת. אתם לא יכולים להיות בטוחים מה בדיוק אתם תמצאו, ואת הסטיגמה סביב התהליך עלול לגרום לכם להסס לפנות לעזרה. מה שאתם צריכים הוא מומחה בתחום של פשיטות רגל ומישהו בצד שלכם שיכול ללוות אתכם בתהליך ולוודא שתהליך יעבור בצורה פחות מלחיצה וקלה ככל הניתן. מה שאתם צריכים בעצם זה עורך דין לפשיטת רגל.
המשך קריאה
כלכלת ארגנטינה שהיא הכלכלה השנייה בגודלה באמריקה הלטינית היא נושא שנחקר רבות בעיקר ולו בשל העובדה שזוהי מדינה שחוותה במאה ה-20 גם צמיחה כלכלית מהירה וגם משבר כלכלי עצום. למעשה במאה ה20 והמאה ה21 ארגנטינה חוות כ 11 פשיטות רגל וחילופי משטר שלא הצליחו להגבר עליהן.  
המשך קריאה
אז הרי ברור לכל שטבעת נישואין אתם רוצים לענוד, אך כעת נותר לברר, רגע לפני האירוע הגדול שלכם, איך באמת רוכשים את טבעת הנישואין בשלושה שלבים פשוטים למדי. כל מה שאתם צריכים לדעת, לפניכם:
המשך קריאה
1-10 מתוך 364 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה