שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2455
מאמרים: 7495
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

אחריות אתגר ועבודה יציבה- לימודי הנהלת חשבונות


 karaAdmin

 karaAdmin

 
 

אחריות אתגר ועבודה יציבה- לימודי הנהלת חשבונות

 

מי שמעוניין להתחיל עם לימודי הנהלת חשבונות, ישנן דרגות מסוימות שצוברים באמצעותן ניסיון עם הזמן. מנהל חשבונות 1+2 למתחילים וכן הנה"ח סוג 3 למתקדמים יותר, כל דרגה כזאת פירושה אחריות גדולה יותר וסמכויות בתחום הכלכלה גדולות יותר. קורס הנה"ח, מכשיר את התלמידים לנהל ספרים ודוחות של מס הכנסה הן תקופתיים והן שנתיים. יש לזכור כי מנהל חשבונות אינו חלק מהחברה בה הוא עובד, כי אם זה שאחראי הבלם והבקר של החברה, במילים אחרות, זה שדואג כי החברה או התאגיד לו יגיעו למצב של פשיטת רגל.  בתום הקורס, התלמידים יקבלו הסמכה מטעם המדינה ורישיון לעסוק בתחום החשבונאות.

 

משך זמן הלימודי בקורסים השונים לחשבונאות

 

כמו כל סוגי הלימודים, גם לימודי הנהלת חשבונות, נלמדים בתקופה מסוימת כגון קורס ראשון של סוג 1 ו-2 שהוא הקורס הבסיסי ביותר נערך עד לתקופה של 9-8 חודשים. הקורסים המעמיקים יותר כגון סוג 3, נערכים לתקופה של עד שנתיים, היות ומדובר על לימודים הרבה יותר מעמיקים ומורכבים שמי שכבר למד את הקורסים ההתחלתיים והוא בעל ניסיון מוכח בעבודה של שנה, יוכל להתחיל ללמוד סוג 3. יש לציין כי גם תכונות אישיות של מנהל החשבונות כגון אמינות, סדר וניקיון, אפשרויות של ראייה רחבה והבנה בכל התחום של החשבונאות, הם אלה שגורמים למנהל החשבונאות בנוסף להסמכות בתחום החשבונאות, להיות מנהל חשבונות מוכשר ואחראי.

 

התמדה במקצוע מכובד ונחשב

 

בכדי להיות מנהל חשבונות בכיר, יש להתמיד, ממש כשם שכל טיול מתחיל בצעד הראשון, כך גם לימודי הנהלת חשבונות, מתחילים בלימודים בסיסיים ויש להתמיד הלאה למי שמעוניין בסופו של דבר להיות מנהל חשבונות בכיר. מקצוע זה הוא בעל יציבות רבה וכן, יש תמיד עבודה בתחום, היות ומנהלי חברות ותאגידים מעוניינים תמיד באנשים מוכשרים בתחום זה. ניתן למי שמעוניין להפסיק להיות שכיר, להמשיך בקריירה עצמאית משלו, כך שזה הזמן להתחיל לבחור בעתיד מזהיר שמתחיל עם קורסים לחשבונאות בכל הרמות ולהשתלב מיד בעבודה שרק תניב ניסיון ומשכורות גבוהות.

 

 

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה