שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2540
מאמרים: 7581
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

איך לבחור יועץ עסקי לעסק שלך


ינאי אמיר

משרד רואה חשבון ינאי אמיר מעניק שירותי חשבונאות ומיסוי.

הקמת סטארט אפ

 
 

עסקים רבים פונים לשירותי ייעוץ עסקי במטרה שיסייעו להם להניע את הפעילות העסקית של העסק שלהם ויסייע להם להתנהל נכון תחת מעטפת שלמה של חוקים ותקנות של רשויות ממשלתיות. היעוץ לעיתים כולל שורה של כללים אשר מצריכה יועץ מיומן ועדכני שהרי נושאים אלו עשויים להתעדכן ברמה גבוהה מאוד ויועץ שאינו מעודכן עשוי להסב לכם נזקים רבים לעסקכם.

אז איך באמת תדעו איך לבחור את היועץ העסקי הטוב ביותר עבורכם? רבים בוחרים ברואה חשבון אשר מעניק להם שירותי הנהלת חשבונות בלבד היות והם בחרו ביועץ העסקי שלהם עקב המחיר המפתה שהוצא להם, אבל למחיר הזול יש גם תמורה בהתאם, לכן לא תמיד כדאי להתפתות למחירים זולים, לפעמים עדיף לשלם יותר ולהנות משירות ברמה גבוהה ואיכותית במיוחד כאשר חשוב לכם שהעסק שלכם יצליח.

כיום ישנם המון יועצים עסקיים והתחרות גדולה, התחרות מובילה להורדת מחירים אשר בעקבותיה יורדת גם איכות השירות. לדוגמא לקוחות אשר מעוניינים לקבל שירות זול עשויים למצוא עצמם מקבלים שירותי הנהלת חשבונות בלבד מעובד זוטר במשרד, היות ושכר הטרחה המשתלם זול מידי והיועץ מרגיש מרמור במתן שירות ללקוח.

במצב זה כל הצדדים יצאו מופסדים, הלקוח לא קיבל את השירות שהוא מעוניין לקבל, מנגד היועץ העסקי פגע במוניטין שלו באמצעות יחס מזלזל ללקוח, והמטרה העיקרית להעניק לעסק את הייעוץ הטוב ביותר מתפספסת. מנגד בחירה ביועץ עסקי אשר מאמין בשירותים שהוא נותן ומעוניין לתת שירותים באיכות גבוהה במטרה להעניק יחס אדיב ומקצועי לכל לקוח עדיף בכל מקרה על יועץ ממורמר.

אז כל מה שניתן לבקש הוא יועץ מקצועי בזול, אבל תרחיש זה אינו יכול להתקיים, למה? היות ויועץ מקצועי צריך להשקיע שעות רבות מעבר לעבודתו בתיק של לקוחותיו ללמוד של שינויי חקיקה, פסיקה, הוראות ביצוע, חוזרים מקצועיים, ושינויים אחרים בכל החוקים העסקים אשר עיקרם הם כללי חשבונאות, חוקי מס(מס הכנסה, מע"מ, ומיסוי מקרקעין ), חוקי ביטוח לאומי, חוקי עבודה ועוד מה שמוביל על השקעה רבה טרם פניתיכם לקבלת שירות.

לכן יועץ איכותי אינו יכול להתמודד עם מחירים של יועץ אשר כל מטרתו הוא לתת ללקוח את השירות המינימלי.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה