שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

איך לפתוח עסק מצליח - ליווי עסקי


מור חיים

אסטרולוגיה, פירוש מפות לידה, התאמה זוגית ועוד.

 
 

נמאס לכם לחשוב בקטן? מי לא רוצה להצליח בגדול? אפשרויות הקידום כשכיר נראות רחוקות כל כך ובלתי מושגות? מרגישים כי כל הפוטנציאל שלכם מתבזבז בעבודה בנאלית ולא מספקת? כנראה שזה הזמן שלכם להפוך משכיר לעצמאי!

מפחיד. אני יודע שלהמשיך ככה זה לא בשבילי, אבל לקחת סיכון כזה רציני מבלי שיש לי ידע או ניסיון בעסקים? אני חייב להיות משוגע.

אז זהו שלא, כיום ענף שירותי הליווי העסקי פורה ומשגשג מתמיד ומציע פתרונות הכוונה לבעל העסק המתחיל. על ידי ניצול ידע שנרכש על ידי מסעות ארוכים בים של עולם העסקים, מציעות חברות רבות שירותי ליווי עסקי שנותנים יתרון משמעותי לכל בעל עסק והופכים את רעיון פתיחת העסק לאפשרי ביותר ואפילו מבטיח עבור כל הדיוט.

יעוץ עסקי או ליווי עסקי הוא כלי חשוב ומרכזי כיום בעולם העסקי שבו בהשקעה לא גדולה אך קריטית בשלבים הראשוניים של העסק ניתן להגדיל משמעותית את סיכויו של העסק שלכם לממש את הפוטנציאל הגלום שלו, ולמנוע מצב עגום אך שכיח של עסקים שעמדו יפה בקריטריונים המתאימים לעסק מצליח על הנייר, וכללו גם כח אדם איכותי, אך חסרו את הניסיון שמביא איתו יועץ עסקי או מאמן עסקי ונעלמו תחת ענני הביורוקרטיה אל תוך בית הקברות של העסקים

ליווי עסקי זה תחום שיכול להתפרש לאורך העסק העתידי שלך בכל מיני תחומים שונים וברמות ליווי עסקי שונות החל מייעוץ כללי בלבד וכלה בליווי עסקי צמוד לימוד עד לרמה של עזרה ומתן דעה בקבלת החלטות חשובות המשפיעות על עתיד העסק.

בגדול, ליווי עסקי טוב בוחן אותך, היזם, ומתאים את דרך הפעולה שלו אליך. מטרת העל שלו היא איך לקחת את הפוטנציאל והכישורים שלך, ולעזור לך למתוח אותם עד קצה גבול היכולת, לקחת את הרעיון והיצירתיות שלכם, ולתרגם את זה לכסף בבנק.

 כמו כן, ליווי עסקי בא לעזור לך עם טרדות בלתי נמנעות שמופיעות בתהליך הכניסה שלך לעולם העסקים.

חברת הליווי העסקי תעזור לך מההתחלה, בחינת כדאיות העסק, מקורות מימון, בניית מאגרי מידע רלוונטיים בלמידה על השוק שבו תתחרה, ליווי מקיף בבניית המודל העסקי שלך.

ליווי עסקי מעמיד לרשותך יועצים מיומנים ומנוסים שילוו ויחנכו אותך לכל אורך הדרך במהלך החוויה העסקית שלך. כמו כן חברות הליווי העסקי פעמים רבות מעבירות הדרכות וקורסים למיניהם ליזם המתחיל שמתמצתים באופן מאוד אפקטיבי לימודי ניהול עסקי ומתעסקות "בתכלס".

 ישנן חברות ליווי עסקי שמציעות גם מפגשים חודשיים של לקוחותיהן בפורום עסקי משותף בהן הן מעבירות הרצאות ומעודדות שיתוף פעולה ורישות בין העסקים.

 לסיכום, כפי שניתן להבין מהמאמר, בימינו אפשר וגם כדאי ללכת בעקבות החלום ולא לתת לחששות לעצור אותנו בדרך אליו, גם אם אין לנו ניסיון עסקי, ראש לעסקים או רצון ללמוד את הזוטות ההכרחיות לניהול עסק, שכירת שירותי ליווי עסקי עונה לנו על כל הצרכים הללו ואף יותר מזה ומכוונת אותנו היישר לעבר ההצלחה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה