שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2236
מאמרים: 7202
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

איך מוצאים יועץ עסקי מומלץ?


 karaAdmin

 karaAdmin

 
 
איך מוצאים יועץ עסקי מומלץ?

הגעתם להחלטה שאתם זקוקים לשירותיו של יועץ עסקי? מזל טוב, כנראה שאתם כבר בכיוון הנכון ועשיתם את אחד הצעדים החשובים ביותר להצעדת העסק שלכם קדימה - בין אם ההחלטה נובעת מקושי קיים ובין אם הגעתם למסקנה שאתם רוצים להתחדש ולהתרחב. אך עם ההחלטה המרגשת והיציאה לדרך חדשה, חשוב להבין שאתם נמצאים כעת בצומת דרכים ועליכם לבחור בתבונה את הנתיב שתלכו בו: באופן ספציפי, עליכם לבחור נכון את היועץ שיילך איתכם בדרך החדשה שלכם (גם אם זמנית) כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר שניתן לבקש. אז איך למצוא יועץ עסקי מומלץ, אתם שואלים? במיוחד במקרים כאלה, יש כמה כללי ברזל שפשוט אסור לוותר עליהם תוך כדי החיפוש של ייעוץ עסקי מוצלח.

קחו את ההמלצות מהחברים בערבון מוגבל

אם בהמלצות על תחומי שירות אחרים אפשר ואף רצוי להיעזר בהמלצותיהם של חברים, הרי שבמקרים של יועץ עסקי מומלץ מאד לחשוב פעם ופעמיים על כל חוות דעת שתשמעו, ולשאול את עצמכם בעיקר את שתי השאלות הבאות:

האם חוות הדעת והסיפור האישי אכן יכולים להתאים גם למקרה שלי? (בהתחשב בהבדלים שככל הנראה קיימים בין החברות, כמו גם במצבים הספציפיים שבגינם הוזמן היועץ מלכתחילה בכל פעם)

האם התהליך המתואר נשמע כתהליך שיכול להתאים לאופי שלי ולהתנהלות היומיומית של אנשי הצוות בחברה שלי?  שאלה זו היא בעלת משמעות רבה מאד ואין להקל בה ראש, מכיוון שכל עוד לא תהיה "כימיה" ולא ייבנו יחסי אמון ביניכם ובין היועץ העסקי שלכם, כל התהליך עשוי חלילה לרדת לטמיון, ואתם עלולים לחזור למצב עוד פחות טוב מכפי שהתחלתם.

מה באמת מתאים לכם?

מכל הסיבות שתוארו לעיל ומעוד סיבות נוספות, יותר ממומלץ לחשוב בכובד ראש על ההחלטה ולבחור בסופו של דבר במי שיקדם אתכם בצורה הטובה ביותר, אך לא פחות חשוב מכך באופן שמותאם לכם באמת. עוד זכרו כי כדי ליצור תנועה "דו כיוונית" משמעותית בין שני הצדדים - על היועץ להיות קשוב ורגיש מחד, אך גם מצדכם כדאי שתיערכו לשינוי, תיפתחו לשמוע ביקורת ותתכוננו לתהליך שלא תמיד יהיה לכם קל.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה