שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

אינטראקטיב ברוקר – כל מה שחשוב לדעת


אמנון
 
 

אם גם אתה מאלו שחולמים להתעשר יום אחד, יש לך כמה אפשרויות איך לעשות את זה. אתה יכול לפתוח עסק כלשהוא ולפתח אותו לאט לאט עד שהוא יהיה עסק מצליח ומשגשג ויביא לך את העושר שאתה חולם עליו, ובכל מקרה בתור שכיר זה לא יקרה לעולם. אתה יכול לעשות עסקאות נדל"ן ובמידה והן מצליחות אתה תרוויח לא מעט כסף, ואתה יכול גם לעשות מסחר בבורסה ולא משנה אם זה מסחר במניות או בכל מכשיר אחר. אם אתה רוצה להצליח באמת, חברת interactive brokerהיא בדיוק החברה והמערכת אותה אתה צריך לשם כך.

מה זה בכלל?

interactive brokerהיא חברה שקיימת כבר קרוב לארבעים שנה והיא מספקת פתרונות דיגיטליים ואלקטרוניים למסחר בבורסה. החבר מאפשרת לסחור דרכה בכל בורסה בעולם באשר היא, הבורסות הנחשקות ביותר, ומאפשרת מסחר עשרים וארבע שעות ביממה דרכה. החברה גם מאפשרת לסחור במכשירים פיננסיים שונים, מכשירים כמו אגרות חוב, חוזים עתידיים, מטבע חוץ, מניות, אופציות ומה לא, ואם אתם רוצים להיות סוחרים מקצועיים תם חייבים לדעת יותר על החברה וכמובן גם להיות חלק ממנה כמו כל סוחר טוב אחר.

למה דווקא היום.

אז למה דווקא היום לעשות מסחר בבורסה? כי היום כל הנתונים, הגרפים והניתוחים נמצאים מול עיניכם, ואם רק תשקיעו בזה תגיעו לתוצאות מרשימות. בעבר, היה קשה להגיע למקורות יידע שונים בגלל שלא היה את האינטרנט שיש היום, אך היום הרבה יותר קל להגיע לכל המידע שצריך ואת זה אפשר לעשות היום מכל מכשיר שהוא. בעבר מסחר בבורסה וכן מסחר במניות היה הרבה יותר מורכב וכמובן גם יותר מסוכן, והיום הוא הרבה יותר פשוט וניתן בכל זמן לקבל את כל המידע שצריך על מניות שונות, חברות שונות וכדומה.

מה עם הסיכון?

מסחר בבורסה כרוך בסיכונים רבים. בסופו של דבר מדובר על הימור מכיוון שעם כל הידע ועם כל הניתוחים השונים חייבים להחליט על לקנות את המנייה או שלא, אבל בלי לקבל הבטחה מאף אחד שאכן צודקים. אך למרות שמדובר פה בסופו של דבר על הימור, אם תלמדו מספיק, אם תשקיעו בלימוד של הנתונים ובניתוחים השונים, תוכלו בהחלט להתפרנס מזה. לא לחינם יש לא מעט אנשים אשר עשו את זה ואפילו עשו את זה בגדול, והרוויחו לא מעט כסף ממסחר כמו זה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה