שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

בדיקות מקדימות לפני שאתה קונה את הטבעת


rsseowebz

התמונה של ‏‎Gili Webz‎‏.

 
 
המשימה: לקנות טבעת אירוסין מנצחת. איך עושים זאת: עם בדיקות מקדימות רגע לפני רכישת הטבעת. אתה רוצה להבטיח כי הטבעת תהיה התגשמות כל החלומות של אהובתך? כך תוכל להבטיח זאת עם שלושה צעדים פשוטים.
 
איזה סוג זהב היא אוהבת?
 
לא רחוקים הימים בהם המגוון של טבעות האירוסין שהיה מוצע לקהל הגברים לרכישה היה מגוון מצומצם מאד. כיום, לא רק שיש מגוון גדול של טבעות בעיצובים שונים, אלא ניתן גם לבחור בין סוגי הזהב השונים. כך לדוגמא, יש לא מעט נשים המחבבות את הזהב הלבן, ותשמח לגלות כי ניתן לרכוש טבעות אירוסין זהב לבן. טרם הרכישה, חשוב לוודא איזה סוג זהב היא אוהבת, שכן מדובר על אבן הפינה בדרך אל הטבעת החלומית.
 
האם היא דיברה עם חברות על טבעת החלומות?
 
המון פעמים, אם לא במרבית הפעמים, הבנות מדברות עם החברות הטובות על הטבעת שהן חולמות לקבל. מידע שכזה יכול לסייע לך מאד ולהבטיח כי הרכישה שלך תוכתר כרכישה מוצלחת במיוחד. דבר עם חברותייה על הטבעת שהיא חולמת לקבל. מה יצא לך מזה? בול פגיעה! במרבית המקרים מספיק שתדע איזה סוג טבעת היא מצפה לקבל, ולאו דווקא דגם ספציפי.
 
היא עונדת תכשיטים לרוב?
 
הטבעות המוצעות כיום מתחלקות בין היתר בין טבעות מעוצבות יותר, ובין טבעות בנראות קלאסית יותר. כשמדובר על טבעות אירוסין זהב לבן, מדובר על טבעות שניתן לקבל בנראות קלאסית ועדינה, לצד טבעות מעוצבות מאד. אם אהובתך עונדת תכשיטים – לך על הטבעות המעוצבות. אם היא פחות מחבבת תכשיטים, הרי שטבעת קלאסית יותר היא התשובה לך. 
 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה