שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2541
מאמרים: 7584
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

בחירת יועץ ארגוני ועסקי


שרית געש

שרית

 
 
שוב פעם מינוס? היה ואתם חוששים מאוד שהשגרה והחיים שלכם ,לצערכם, הרב לא הולכים להיכן שרציתם ושמעבר לזה, אתם מרגישים מוגבלים מבחינת התקציב הגם שאתם מרווחים משכורת סבירה, כדאי מאוד שתשקלו את האפשרות להתנסות בקבלת ליווי מקצועי בתחום של ניהול תקציב.

X2Y, דרך נהדרת להתחיל!

יש כמה כלים נהדרים שיכולים לסייע לכם בכל מה שקשור לאיזון חשבון הבנק. קודם כל, הדבר הכי חשוב הוא להיות פרקטיים ולהכיר את גבולות ההכנסה שלכם. נקודות כמו: ההכנסה, הוצאות שהן דרך קבע, הוצאות שונות ותקציב בילויים, ובהתאם לאלו לפעול ולהתנהל. להלן דוגמא בסיסית-

ההכנסה- משכורת של 6550 ₪

ההוצאות הקבועות שלכם- ארנונה וש"ד 2300 ₪, חשבונות 470 ₪, חוגים לילדים 300 ₪

דברים שאי אפשר בלעדיהם - דלק 600 ₪, חיתולים לתינוק 110 ₪

רק לאחר שנחסר את שני המרכיבים התחתונים מסעיף ההכנסה נגלה מה היא היתרה לחסכון. על פי החישוב שביצענו נפעל ביום יום שלנו ולא בצורה הפוכה, כפי שרוב האנשים עושים.

במידה ואתם לא חזקים במיוחד בבקרה כלכלית עצמית, אנו ממלצים שתשקלו לעומק את אחד מהיצע השירותים הקיימים במטרייה הזו של כלכלה ישומית, כמו - ייעוץ פיננסי, חשוב להדגיש שמרבית השירותים מותאמים לאנשים וגם לעסקים.

בכל החלטה שתקבלו- להעזר בשירותי ייעוץ כלכלי או "לשרוד" לבד, מהותי וחשוב שתבינו שיש אין ספור מצבים שמחייבים יחס אחר לאספקט התקציב. סיטואציות לדוגמת: סגירת עסק או הפסד משמעותי בבורסה. נסיבות מסוג זה מתאפיינות בשינוי רציני של ההכנסה וגם של ההוצאות לתקופה ארוכת טווח.

כפי שהסברנו בפוסט, יש מספר אפשרויות שיכולות לסייע לאנשים להתנהל כלכלית בצורה הגיונית ומושכלת, הקטע המהותי הוא להבין ולחשוב לאיזה שירות אתם זקוקים. רוצים לשמוע הצעות? לחץ כאן .

טיפ איכותי בנושא הזה, הוא לא להתפתות להיות מאלו שאומרים בפומבי "בעסק שלי זה לא יקרה" או גם "סמוך עלי אני מבין" אלא להיות מודעיים ובאמת לדעת מה משתנה בסיבבתכם במטרייה הפיננסית.

בכל מקרה, היה והינכם לא בטוחים בוודאות מה אתם רוצים, או אם יש לכם עדיין שאלות", "כדאי ומומלץ לכם להיועץ בנו ולמצוא פתרונות איכותיים.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה