שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

בחירת נדל"ן מסחרי להשכרה


אקסטרה קידום אתרים http://www.seo-extra.co.il/

אקסטרה קידום אתרים

 
 

 

החשוב ביותר בעת הקמת עסק חדש או שינוי מיקומו של עסק קיים הוא המיקום הפיזי שלו, נדל"ן מסחרי להשכרה בצפון יש בכל עיר ובכל אזור. יש במחירים זולים במקומות או אזורים מרוחקים, ויש יקרים ויוקרתיים. מה שחשוב בבחירת מקום זה אם הוא מתאים לצרכים ולכיס. מחירו של נדל"ן מסחרי להשכרה נקבע על פי מיקום גיאוגרפי, מצבו הפיזי של הנכס, אם הנכס הוא שטח מסחרי מתפקד, שיש לו קהל לקוחות ידוע ועוד.

נדל"ן מסחרי להשכרה במרכז? בצפון? בדרום?

נדל"ן מסחרי בכל איזור גיאוגרפי בארץ ואפילו כל איזור גיאוגרפי בכל עיר, דורש התייחסות מיוחדת והתמודדות שונה. כשרוצים למצוא נדל"ן מסחרי להשכרה בדרום, בין אם מדובר במשרד או חנות, כדאי להכיר היטב את האזורים השונים, מהם היתרונות ומהם החסרונות של אותו איזור בתחום של העסק שמעוניינים בו. היות ובמרבית המקרים משרד או עסק נועד לשרת לקוחות, לכן, הוא חייב להיות נגיש לרכב פרטי וגם תחבורה ציבורית, ושתהיה חניה קרובה, שהמקום יהיה במצב פיזי טוב, מרווח, ומאוורר ושמחירו יהיה ריאלי לאותו מקום.

נדל"ן מסחרי להשכרה

תל אביב היא עיר גדולה ומרכזית מאד שכמות מבני המסחר בה רבים מאד, השיקולים בבחירת נדל"ן מסחרי להשכרה בדרום צריכים להיות בעיקר בגלל האופי של העסק שבו מעוניינים ומיקומו. השכרת נדל"ן מסחרי במרכז במקומות אסטרטגיים הוא יקר מאד וכמו בכל הערים הגדולות כמו למשל תל אביב, הצפיפות בה רבה ויש חוסר במקומות חניה, לכן יש המעדיפים נדל"ן מסחרי להשכרה בערים סמוכות לה, כמו רמת גן, גבעתיים, בני ברק ועוד. נדל"ן מסחרי להשכרה בצפון או נדל"ן מסחרי להשכרה בדרום לעומת העיר תל אביב זול יותר, בחיפה למשל, יהיה קל הרבה יותר למצוא נדל"ן מסחרי להשכרה ובמחירים סבירים הרבה יותר וכך גם בטבריה, נהריה, כרמיאל ועוד. בצפון ישנה גם אפשרות של לשכור שטחים בקיבוצים מסוימים, או נדל"ן מסחרי להשכרה בצפון באווירה קלילה ונעימה. בגלל בעיות הביטחון שיש בדרום שכל הזמן חוזרות, מחיר נדל"ן מסחרי להשכרה בדרום שם הוא הזול ביותר בארץ מלבד אולי באר שבע, בירת הנגב. חברות אשר עוסקות בייצור ימצאו יתרון גדול בבחירת נדל"ן מסחרי להשכרה בדרום. המחירים בדרום מאפשרים מרחב תנועה, צמיחה ומחייה גדול מאוד לעסק.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה