שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

בית השקעות מגדל שוקי הון מעניק לך את היתרון


אמנון
 
 

אנשים המתלבטים בסוגיות של השקעה באפיקים כאלה ואחרים נכנסים פעמים רבות לשאלות שונות הקשורות לתחום. חשוב בתחום זה שיהיה עם מי להתייעץ ולשאול את השאלות הנכונות. הדבר חשוב גם לאנשים שזוהי תחילת דרכם בתחום ההשקעות וגם למי שרגיל בכך והתעסק בכך בעבר. במגדל קיימים מומחים לתחום אשר יודעים לכוון ולהנחות את הלקוחות שלהם לאפיקי ההשקעה המתאימים להם ביותר, כמובן תוך התחשבות בנסיון להפיק את התשואה המקסימלית באותו המצב. בית השקעות מגדל שוקי הון כאן עבור כל לקוח ולקוח.

 

יתרונות רבים קיימים במגדל שוקי הון. לקוחות רבים נהנים מהשירות המקצועי והיחס האישי בבית השקעות מגדל שוקי הון ומקבלים את היחס והשירות האיכותיים והמקצועיים אצלנו. במגדל קיים גב פיננסי חזק. מגדל שוקי הון נמצא בבעלות של קבוצת מגדל אחזקות ביטוח ופיננסים שהיא חברת הביטוח הכי גדולה בארץ. חברה זו מנהלת סכומי עתק. יתרון נוסף הוא בכך שמנהלי השקעות וותיקים בעלי נסיון רב בשוק ההון. צוות המנהלים מורכב מבעלי מקצוע ותיקים המכירים ויודעים את העבודה של ניהול תיקי השקעות באופן מקצועי.

 

במגדל כל לקוח יכול לקבל את היחס האישי הבלתי נפרד מניהול תיקי ההשקעות שלו. תיק ההשקעות יותאם באופן איכותי ומקצועי לכל לקוח על פי מטרותיו ושאיפותיו- כמובן שזה יהיה על פי ההתחשבות המקסימלית בכלל נכסיו וכן בפרטים רלוונטים שונים. הקשר האישי הינו חשוב ומשמעותי בשבילנו ואנו יודעים כי דבר זה מקל משמעותית על כל לקוח המעוניין לבצע השקעה כזו או אחרת בשוק ההון.

 

בית השקעות מגדל שוקי הון נותן לך את השקיפות המלאה בכל הנוגע לרמות הסיכון הקיימות באפיק הנבחר. ובנוסף קיימת במגדל מחלקה העוסקת במחקר על מנת לבדוק כדאיות להשקעות שונות בעתיד- צוות זה מספק את המידע הרלוונטי למומחים השונים. במגדל אנו מחוייבים לנהלי בקרה מחמירים ואנו מבצעים שינויים מהירים במידת הצורך בתיק הלקוח. ניהול תיקי השקעות הוא עניין שיש לתת למומחים להתעסק בו, וכל לקוח יכול להנות משירותיהם של המומחים בעלי הנסיון במגדל.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה