שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

בקרת תלושי שכר על ידי חשב שכר מוסמך


אורי
 
 

 

בקרת תלושי שכר על ידי חשב שכר מוסמך

כאשר אתם פונים אל חברה חיצונית כל שהיא על מנת שתספק לכם שירותים של חשבות שכר או בקרת תלושי שכר כדאי כי תהיו בטוחים שאתם עובדים עם איש מקצוע מוסמך אשר עבר את כל בחינות ההסמכה של לשכת רואי החשבון. אבל בחינות אלה אינן מספיקות וכל אחד יודע מה החשיבות הגדולה שבלהיות מעודכנים בחוקי דיני עבודה בארץ, חוקים אשר מן הסתם משתנים בקצב גדול ביותר. בקרת תלושי שכר היא כמובן חלק מעבודתו של חשב השכר ותוכלו לקבל שירות זה בחברה חיצונית אשר מתמחה בשירותים אלה בצורה מקצועית ביותר .

בקרת תלושי שכר על פי החוק במדינת ישראל

בשנת 2012 חוקק חוק להגברת האכיפה של דיני העבודה במדינת ישראל. אם עד אז החוק לא נאכף כראוי הרי שבאה המדינה וחוקקה חוק אשר מחייב לאכוף את החוקים ביתר חומרה. מטרת החוק היא לחייב את החברות אשר מקבלות שירותים מחברות קבלן בנושאי הסעדה, נקיון ואבטחה בהבטחת זכויותיהם של העובדים הללו. אי ציות לחוק יחשוף את החברות הללו לעיצומים כספיים משמעותיים ביותר מצד המדינה. בנוסף לכך, מטיל החוק אחריות גם על המעסיקים הישירים של עובדי קבלן .

מה אמורה בקרת תלושי שכר לבדוק ?

התקנות החדשות להגברת האכיפה של דיני עבודה מגדירות מה הם בדיוק הנושאים שעל בודק שכר מוסמך לבדוק ועל האופן אשר בו יבוצעו בדיקות אלו. הבדיקות עצמן הן בדיקות מדגמיות ולא בדיקות של כל העובדים וכל תלושי השכר. אם עליכם לעשות בקרת תלושי שכר מסיבה כל שהיא הרי שמומלץ לפנות לחברה חיצונית אשר תעשה את העבודה עבורכם. זה יותר מהיר, יותר זול ויותר אמין בעיני כולם .

בחירת חברת חוץ עבור בקרת תלושי שכר

בחירת חברה חיצונית לעבודת בקרת תלושי משכורת צריכה להיעשות בתבונה. על חברה כזו להיות בעלת נסיון מוכח בתחום הפקת המשכורות ועל עובדיה להיות  מוסמכים על ידי לשכת רואי החשבון. ומעל לכל - דיסקרטיות מלאה . תוכלו לקרוא גם על חשבות שכר דרך כאן, ובכך להשלים את כל התמונה הכוללת.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה