שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

בתים להשכרה בהרצליה פיתוח


י.רייס, עוזר ליועץ נדל"ן

 
 

הרצליה פיתוח נודעת באיכותה לא רק בארץ אלא גם בחו"ל. לא בכדי תושבי חוץ ותיירים מכל העולם פונים למשרדי תיווך בהרצליה פיתוח על מנת לקנות נדל"ן למגורים או להשקעה. מדובר בנכסים שהינם בין היקרים בארץ, שכן הרצליה פיתוח מגלמת בתוכה יתרונות רבים המושכים סוגים שונים של מתעניינים, על צרכיהם השונים. 

כאשר מחפשים בתים להשכרה בהרצליה פיתוח, מחפשים למעשה בית חדש ויוקרתי בסביבה המאפשרת גם את השקט שבפינה משלך וגם את יתרונות העיר השוקקת שבחוץ. הרצליה פיתוח גובלת בישובים יוקרתיים נוספים, וכמובן גם בתל אביב, וזהו יתרון גדול. אנשים רבים נרתעים מלגור בתל אביב עצמה והרצליה היא פיתרון נוח בשבילם.

החלטה על קניית נדל"ן היא רצינית וחשובה מאוד ויש לקחת בחשבון את כל צרכיו של הרוכש הפוטנציאלי. מה המחיר שהוא מקצה לכך, איזה דגש הוא מבקש לשים ביחס למיקום (קרוב יותר לים? או שמא לכביש החוף או למרכזי המסחר), האם הוא מחפש וילות לקניה או בתים להשכרה בהרצליה פיתוח. האם הוא מחפש להשתקע או למצוא דירת נופש. יועץ נדל"ן רציני וותיק יוכל להראות ללקוח מגוון של בתים ולהסביר בפרוטרוט על כל ההיבטים הקשורים בנכס. לכן כאשר מחפשים תיווך בהרצליה פיתוח יש לבדוק את השוק היטב.

הרצליה פיתוח היא מקום מעולה לאנשי עסקים וגם למשפחות הבאות לנופש או מחפשות איכות חיים. יש לה חופים משגעים ואתרי בילוי רבים, מרכזי תרבות ורמת חינוך גבוהה והיא עצמה מהווה מקום מושבם של חברות ועסקים רבים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה