שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

גם בארץ וגם באירופה: סיפור הצלחה ושמו סובחי טנוס


liran
 
 

את סיפור ההצלחה של סובחי טנוס אפשר להתחיל מהסוף (נכון לימים אלה): בעל חברת הנדלן המצליחה "ס.ט.ר" שיוזמת פרויקטים גם בארץ וגם באירופה, מבצעת פרויקטים עבור גופים עסקיים מהגדולים בישראל ובהם גב ים, צ'מפיון מוטורס, שיכון ובינוי וקבוצת ביג ומפעילה קניון משגשג בנצרת. אפשר גם להתחיל את הסיפור ב- 1973, כשטנוס הבין כי מקומו בתחום הבנייה והחל לפעול בתחום זה כפועל פשוט שלא מפסיק ללמוד ולהתפתח, ואפשר גם לזהות את הצמתים המרכזיים לאורך הקריירה ארוכת השנים שלו ולהבין איך הוא הפך לסיפור הצלחה כה משמעותי.

סובחי טנוס - קודם כל ערכיםאחר כך מקצועיות

בשנים האחרונות נפער פער בלתי מבוטל בין הצלחה עסקית לבין התנהלות ערכית, וזאת לאחר שכמה מהטייקונים הבולטים בארץ התגלו במערומיהם ובעיקר כמי שתפישת המוסר שלהם לוקה בחסר.

סובחי טנוס מספק הוכחה חד משמעית לכל מי שזקוק לכך כי הפער הנ"ל אינו הכרח המציאות וכי בהחלט ייתכנו אנשי עסקים מצליחים המקפידים גם על ערכים, ולא כחלק מטיפוח תדמית "נכונה" בעצתו של איש יחסי ציבור כזה או אחר, אלא כי כך התחנך וכך גדל וכך הוא מאמין בכל ליבו שצריך להתנהג.

בפרט מצליח טנוס להקרין חום ולבביות אל כל מי שבא איתו במגע, בין אם מדובר בלקוחות גדולים (כאמור, שיכון ובינוי ששייכת לקבוצת אריסון, גב ים שהינה אחת מחברות הבנייה הבולטות בישראל, קבוצת ביג שהיא שם דבר בתחום הקניונים ועוד) ובין אם מדובר בפועלים פשוטים (כאמור גם סובחי טנוס עצמו היה פועל פשוט בתחילת הדרך כך שהוא יכול להבין בדיוק מה עובר על כל פועל בכל רגע ורגע ולהתחבר אליו באמת).

היחס החם גורר יחס חם בחזרה, ובהתאם התפרסם טנוס בתחום הנדלן כמי שיכול לגייס גם 1,000 עובדים מהיום למחר, כולל בתקופות שבהן הענף כולו מחפש בנרות פועלים ולא מוצא - הוכחה ניצחת לצורך של כל עובד באשר הוא לא רק בתגמולים כספיים אלא גם ביחס הולם ובדאגה אמיתית לשלומו ולרווחתו (דברים עליהם "ס.ט.ר נדלן" וטנוס עצמו מקפידים במיוחד).

כמובן שגם הלקוחות מוקירים את היחס החם של טנוס, ולא פחות מכך את העמידה שלו בכל הבטחותיו. "ס.ט.ר" ידועה כמי שמשלימה כל פרויקט בדיוק בזמן ולשביעות רצונם המלאה של לקוחותיה, ובהתאם היא נהנית ממוניטין שמסייע לה להתפתח ללא הרף.

התפתחות ללא הרף

לאורך כל חלקה הראשון של הקריירה המקצועית שלו, בחר סובחי טנוס להתמקד בביצוע פרויקטים עבור יזמים וחברות. הוא רכש לקוחות נאמנים רבים, בנה לעצמו כאמור תדמית איכותית והפך לקבלן מבצע מהשורה הראשונה בישראל.

יחד עם זאת, הרצון להתפתח שטבוע באישיותו, ההבנה כי הוא יכול לעשות זאת בהצלחה לאור היכולות הגבוהות שלו (ושל בניו רמזי וראיד שהצטרפו לעסק המשפחתי) והניסיון רחב ההיקף שלו, ובנוסף השחיקה ברווחיות של קבלני הביצוע (שרבים מהם אף נאלצו לפרוש מהתחום בעקבות פרויקטים שגרמו להם להפסדים משמעותיים) הביאו את טנוס לכלל החלטה כי הוא יעסוק גם ביזמות ובהשקעות בתחום הנדלן. בפרט שותפה "ס.ט.ר נדלן" בחברה בשם "ארמון ההגמון" שרכשה קרקעות בנצרת וסביבתה וכן מפעילה קניון מצליח במיוחד בשם "ביג פאשן נצרת". כפי שניתן ללמוד משמו, מרכז הקניות המצליח שמושך אליו לקוחות יהודים וערבים גם יחד מכל רחבי האזור, שייך לקבוצת ביג המתמחה במרכזי קניות פתוחים ומתמקד בתחום האופנה. בשנת 2013, אגב, דורג קניון זה במקום ה-12 בטבלת הקניונים המצליחים בארץ שפרסם עיתון "גלובס".


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה