שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

דברים שכדאי לדעת לפני שמחליטים על משכנתא:


seo top
 
 

משכנתא- עסק מסובך:

בגדול, לא פשוט לקחת משכנתא. לאו דווקא מצד לקיחת ההלוואה אלא מבחינת ההתעסקות עם המונחים הלא מוכרים ושאר התהליכים הבירוקרטים המורכבים. למשל, אם אינכם שייכים לתחום הכלכלה ולא התעסקתם אף פעם עם מונחים מורכבים שקשורים להלוואות, ריביות ועוד, אתם עשויים למצוא את עצמכם לגמרי עובדי עצות מול המונחים והמושגים שבהם נציגי הבנקים עושים שימוש. במקרים כגון אלו, נחתמים הסכמי משכנתא הרבה פחות מיטיבים עבורכם בלי שתהיו מודעים לכך. לכן, חשוב לדעת שיש כתובת.

ייעוץ משכנתא:

ייעוץ משכנתא הוא תחום שבא לתת מענה לכל אלו שאינם מבינים בנושא כלל וכן לאלו שרוצים להיות בטוחים שהם פועלים נכון. בדרך כלל, עבור ייעוץ משכנתא תאלצו לשלם מחיר סמלי, בייחוד ביחס להלוואה הגדולה שאתם לוקחים, עבורו תקבלו ייעוץ. הייעוץ עשוי לכלול- הכרות עם מונחים שונים, הבהרות במקרים בהם אינכם מבינים על מה מדבר נציג הבנק וחשוב מכל- סיוע במציאת דילים מעולים, תנאים מוטבים ועוד. כמוכן שפניה למכון ייעוץ משכנתא תניב תוצאות בהתאם לאיכות העובדים והמייעצים אך ללא ספק, המשכנתא שלכם כנראה תראה אחרת בסיוע של יועץ מומחה.

משכנתא ללא תלות בגיל:

חשוב מאד לדעת, הרבה פוסלים את האפשרות של לקיחת משכנתא לצורך מטרות שונות בלי לברר אם יש בסיס לפסילה זו. למשל, טעות נפוצה שייכת לגילאים המבוגרים בהם אנשים לא פונים לקבל משכנתא בשל מחשבה שהגיל לא יאפשר להם פריסה של שנים וכדומה ולכן העסקה לא תאושר. אם אתם צריכים משכנתא, אל תחליטו בעצמכם שאין לכם סיכוי. בדיוק לצורך מקרים מיוחדים, נולדו פתרונות כגון זה של משכנתא הפוכה.

מה היא משכנתא הפוכה?:

משכנתא הפוכה ניתנת בדרך כלל לבני שישים ומעלה. בהסכם הלוואה זה, מוחלט כי המלווה מקבל סכום חודשי מסוים בהתאם למסגרת ההלוואה שעליה הוחלט. ההחזר מצד הלווה מתקיים באחרית ימיו ולאחר מותו. על בסיס נכס מסוים כגון דירה, משכנתא הפוכה מאפשרת ליהנות מקבלת כסף לחשבון בעוד ההחזר לבנק מתקיים לאחר המוות. חשוב לציין שבמידה והיורשים יהיו מעוניינים בכך הם יוכלו לפדות את הנכס מהבנק תמורת החזר ההלוואה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה