שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

דברים שצריך לדעת לפני שלוקחים משכנתא חדשה


איציק דר
 
 

כל מי שאי פעם עמד בפני ההחלטה הלא פשוטה של לקיחת משכנתא חדשה מכיר היטב את כמות כאב הראש הכרוכה בניסיון לבחור את תמהיל המשכנתא הטוב ביותר והמתאים ביותר לצרכים האישיים שלנו כלווים. לא כל שכן שבשנים האחרונות מחירי שוק הנדל"ן המאמירים בישראל מביאים גם לגידול בלקיחת הלוואות משכנתא חדשה וגם מגבירים את התלות הבלתי נמנעת ואת השיעבוד לבנקים ששמחים להלוות לנו את הכסף הדרוש.

אין ספק שהדרך הקלה ביותר לצמצם ולחסוך את כאב הראש הכרוך בנטילת משכנתא חדשה הוא לבצע את עיסקת הלוואת המשכנתא דרך הבנק בו מתנהל החשבון שלנו. אך האם מבחינה כלכלית זה אכן שווה? האם עצרנו לבדוק ולחפש אולי יש אפשרות לקחת משכנתא חדשה במקום אחר, בגוף פיננסי אחר. פעמים רבות, מתגלה כי מי שמוכן להשקיע בחיפוש, גם זוכה בסופו של דבר לשלם הרבה פחות. לא שווה?

איפה כדאי לקחת משכנתא חדשה?

דווקא משום שממש לא פשוט לבחור היכן לקחת משכנתא חדשה שכן מגוון המסלולים הקיימים הוא בעצם אין סופי, מומלץ מאד להיעזר בשירותיו של יועץ משכתנאות מומחה. מומחים אלו יכולים לעזור לנו, הצרכנים, לבנות את תמהיל המשכנתא הטוב ביותר עבורנו בדרך אל הלוואת משכנתא חדשה שתהיה תפורה למימדים שלנו וליכולת ההחזר שלנו גם בהתחשב בעתיד וכל זה תוך התחשבות בנו הצרכנים ולא בטובתו של הבנק.

החשיבות שביועץ משכנתאות אובייקטיבי גדולה עוד יותר דווקא משום הדברים שאמרנו זה עתה. יועץ משכנתאות פרטי חושב קודם כל על הלקוח ולא על הבנק. לבנק יש מטרה, למקסם רווחים. לכן סביר להניח שבעת המלצה על משכנתא חדשה, לא יספר לנו נציג הבנק על כל המסלולים והאופציות הפיננסיות הקיימות. רק יועץ משכנתאות פרטי המכוון ללקוח יכול להשיג בעבורו את המיטב, הן בריביות נמוכות והן בתמהיל הנכון.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה