שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

האם כול פעילות עסקית רק מצליחה


דורון עמית

דורון עמית, יועץ עסקי,יועץ עסקי לעסקים קטנים,יועץ עסקי לעסקים במשבר, יועץ שיווק, מלווה ומגביר מכירות 

 
 
ישראל זה לא המקום להצליח, להיות עשירים, להיות ראש ממשלה, להיות מנכל ובעלים של חברה או תאגיד ענק.
ישראל זה מקום של האדם הפשוט, זה שיוצא בבוקר לעבודה וחוזר בערב מותש כאשר עבד כול היום עבור מישהו.
ישראל זה לא מקום להתבלט, להצליח, ולהראות כי אתה באמת מצליח.
ישראל זו מדינה קטנה שנוסדה מהקיבוץ ו המושב ולכן אין מקום בישראל להיות עשיר מופלג.
 
כמי שעוסק ב ייעוץ עסקי אני תמיד מבקש מלקוחות מצליחים להוריד ולהנמיך גובה מהחשש כי מספיק שגורם כזה או אחר ייתפס בו אזי חייו יהפכו למרורים ובפרט אם הוא איש גדול או מצליח איש עסקים, שר, עיתונאי או אפילו ראש ממשלה.
 
כ יועץ עסקי אני יכול להסתכל על רבים וטובים אשר עושים עסקים טובים, מצליחים בתחומם, אנשים צעיריםאנשים יותר מבוגרים ואם הם סתם כך גם מופיעים בתקשורת השכם והערב יבוא יום ומישהו עם נשמה טובה יידע לשלוח את החץ הנכון ולהעלות אותם אל הגרדום.
 
ראו כמה אנשים הועלו על הגרדום הציבורי ולא יכלו לו, לפני הרבה שנים עוד אנשים שהועלו על הגרדום קפצו והתאבדו כמו עופר, אלבין ועוד כאלה ואילו היום העולים לגרדום נאבקים בכול כוחם על מנת לשמור על שפיות ולהתמודד מול מחול השדים המתנהל סביבם.
 
אין דבר כזה לעשות עסקים ללא טעויות, אין דבר כזה להיות מושלם, אין דבר כזה שיש רק רווחים או הצלחות, כול הצלחה או מטאוריות מונעת גם מכשלונות ולפעמים כשלונות צורבים. העניין הוא כאשר אתה מצליח כולם סביבך כולם רוצים את קרבתך כולם סועדים על שולחנך, אבל כאשר אתה כושל כולם בורחים כאילו הודיעו על הפצצה גרעינית קרובה באזור ההצלחה.
 
עסקים כמו שהם עסקים הם מעלה מטה מטה מעלה ואין כוח בעולם שיכול להחזיק אותם אך ורק למעלה, שינויים יש על כול צעד ושעל, ובואו נראה את אלה המקטרגים באים ועושים את העבודה והמלאכה שעושים המנכלים או בעלי העסקים השרים וראש הממשלה. זה שעסק כושל זה לא תמיד אשמתו של המוביל הראשי לכול עסק יש את הסיפור והאנרציה שלו, וכול האצולה עתירת הממון כתוצאה מירושות כאלה ואחרות היושבות בצד ושופטות בעלי עסקים אם הם כשלו או הצליחו עדיף כי ישנו כוון ובמקום להנות מהירושה שנחתה עליהם יתחילו גם הם לתרום לעולם העסקי בישראל ויעשו מעשה.
 
כמי שעוסק גם ב יועץ שיווק מדברים כבר על הטיקון הבא העומד ליפול כי הוא בטח יהיה פושט רגל! נו אז מה! כאשר הוא חבק עולמות הוא היה בסדר וכאשר העסק או החברה הובילו אותי לפשיטת רגל אזי נחרץ עולמו, יותז ראשו, ממש לא. החשיבה הזאת עברה מן העולם ומי שחושב שעסקים זה רק הצלחה מוטב לא שיסע לארץ נחשלת זרה שם בטח יצליח בעסקיו.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה