שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

האני מאמין של יסודות צור: שינוי פני הארץ


אמנון
 
 
הארץ השתנה רבות בשנים האחרונות, קמו ערים רבות, שודרגו והתפתחו ערים אחרות, כפרים, ישובים וקיבוצים. תנופת הבנייה בישראל היא מהמרשימות בעולם ודי לראות את קו הרקיע של תל אביב, ולחשוב על ערים גדולות אחרות בעולם. עם עשרים שנים של מצוינות, לנו בקבוצת יסודות צור יש חלק נאה בהתפתחות הזאת בכל רחבי הארץ, מירושלים ועד תל אביב, מבנייני יוקרה, ועד שכונות שלמות, דרך בתי ספר, פרויקטים ציבוריים, פרויקטים של פינוי בינוי ועוד. 
 
התחדשות עירונית ופינוי בינוי על פי יסודות צור 
 
מטרת פרויקטים של התחדשות עירונית היא עדכונם לצרכים של התושבים החדשים, וגם לתשתיות וצרכים מודרניים של המאה ה-21. פרויקט כזה חייבים לעשות בצורה רגישה, שכן לרוב האוכלוסייה שגרה באיזורים אלו מוחלשת מסיבה כזו או אחרת, וצריך לעשות את זה תוך מקסימום התחשבות בדיירים, בשכנים ובאיכות הסביבה. אנחנו כאן כדי לעשות את העבודה הטובה ביותר, על מנת לפנות דיירים מבתים ישנים, וזאת על מנת להשביח את השטח שלהם, את המחיר של הדירות השכנות, לשפר את תחושת הקהילתיות באיזור וגם לשמור על הבטיחות של המבנים. מטרת משנה היא גם לייצר מקומות מגורים רבים יותר, שכן קרקע היא אחד המשאבים הנדירים בישראל, דבר שתרם רבות למחירי הדירות. יסודות צור מאמינה כי אפשר לנצל היטב את הקרקע ולהביא לעליית השווי שלה וזאת תוך שמירה על כבודם של האנשים ושל הקהילה שהם חיים בה. אנו עושים זאת בהצטיינות יתרה כבר מעל עשרים שנה. 
 
בין הפרויקטים המובילים שלנו בקבוצת יסודות צור: רובע 1, פרויקט תלפיות והרמן פוגל בפתח תקווה. 
 
קבוצות רכישה על פי יסודות צור 
 
הדרך הטובה ביותר לוודא שאתם מקבלים את השירות הטוב ביותר, הוא להתאגד בתור קבוצה. קבוצות רכישה מאפשרות הנחה משמעותית במחירי רכישות הפרויקטים, בין היתר במס רכישה ומע"מ, וזאת עד לגובה של 25% במחיר. אולם, לצד ההנחה המשמעותית ישנן פשרות רבות המגיעות בגלל חילוקי דעות בקבוצה וסבכים משפטיים. אנחנו בקבוצת יסודות צור מלווים ויוזמים קבוצות רכישה, ומלווים אותן מרכישת הקרקע, דרך החוזים והייעוץ המשפטי ועד ביצוע הפרויקט לשביעות רצונם. יסודות צור היא מהחלוצות בתחום קבוצות הרכישה ויש לנו ניסיון רב, בין היתר בפרויקטים כמו "בניין שלם", "גבעת ירושלים" ו"נוף צורים מחסיה". 
 
מה אנחנו מציעים לכם? 
 
יסודות צור מציעה לכם שרות מקיף – ליווי תכנוני, משפטי, ביורוקרטי, ועד ליווי של הזרוע המבצעת שלנו, עד להשלמת הפרויקט. עם ניסיון של עשרים שנה – ניתן למצוינות שלנו לדבר. 
 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה