שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7295
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

הדרך של יסודות צור להתחדשות עירונית - עם הפנים למאה ה-21


אמנון
 
 

קבוצת יסודות צור מאמינה בהתחדשות עירונית על מנת ליצור קהילה כבר למעלה מעשרים שנה. אנחנו מקפידים על מצוינות, תוך בנייה ברמה הגבוהה ביותר, המעודכנת ביותר והאיכותית ביותר – וזאת תוך שמירה על התחשבות בחיי הקהילה, הדיירים שנשארים בבתים הישנים מסביב וגם איכות הסביבה. לכל אלו יש זכויות, ואנו כחברה יזמית ומבצעת מבינים את חובתנו.

זכויות דיירים בתקופה של התחדשות עירונית

תחום הפינוי בינוי ותמ"א 38, שני הפרויקטים המשמעותיים בישראל בשנים האחרונות, הן תחומים חדשים בני פחות מעשרים שנה. על פי רוב, אנשים שזכאים לפרויקטים כאלו מצד הממשלה הם מאוכלוסיות חלשות יותר, שגרים במבנים ישנים ולא ממוגנים, ויש צורך לעשות את הפעולה הזו מולם ברגישות. אנשים פרטיים, שרק כסף עומד לנגד עיניהם, עלולים לעשות זאת בצורה דורסנית, מעליבה ופוגעת – ויכולים להיווצר גם סכסוכים כספיים שיכולים לתקוע את הפרויקט.

על פי רוב כשהעירייה מחליטה לעשות פרויקט כזה, הדיירים הנותרים עלולים להיות חשופים לפגיעה כזו או אחרת. לדוגמה, דיירים שמתנגדים לפינוי עלולים להיתבע על ידי דיירים אחרים שבעד הפינוי, ומהווים את הרוב הדרוש, בשל העובדה שזה מגביל את ההכנסות העתידיות שלהם. אנחנו בקבוצת יסודות צור מלווים פרויקטים מסוג זה בהיקפים גדולים, ושומרים על כל הצדדים השותפים בפרויקט. בשל כך, אנחנו מבטיחים תוצאות מצוינות: גם השבחת הנכס והנכסים מסביב וגם פינוי רגיש או שדרוג שאינו מוסיף עגמת נפש לדיירים.

בדרך כלל בהשבחת נכסים נדרשת הבנה בתשתיות, בתחומים משפטיים, בשדרוג כמו בניית מעלית, חידוש צנרת, הוספת חדר ביטחון או מעלית ועוד. כל אלו דורשים סבלנות רבה, הבנה בתחומים רבים ובעיקר יכולות קורדינציה בין יזמות, רגישות חברתית וביצוע. אנחנו בקבוצת יסודות צור מתמחים למעלה מעשרים שנה בדיוק בתחומים אלו ולכן יכולים להבטיח לכם את התוצאה המושלמת.

על יסודות צור

קבוצת יסודות צור הוקמה ב-1995, ומאמינה ביצירת קהילה תוך תשומת לב לפרטים הקטנים. למעלה מעשרים שנה אנחנו יוזמים ומבצעים פרויקטים, ונותנים שירותים ללקוחות רבים בתחומי יזמות הנדל"ן, פינוי בינוי וביצוע של שכונות מגורים בהיקפים גדולים. ביצענו עשרות פרויקטים מוצלחים ואלפי לקוחות מרוצים קיבלו מאיתנו מפתחות לנכס חדש או משודרג. אנחנו מאמינים כי באמצעות בנייה נכונה ושדרוג עירוני מוקפד, אפשר לסייע לשכונות רבות להשתפר, כלכלית וחברתית, להיות מוכנות טוב יותר נגד מפגעי טבע, וגם לנצל היטב את הקרקעות בישראל כך שבעתיד הקרוב ירדו גם מחירי הדירות.

יסודות צור מעניקה שירותים מקיפים תחת קורת גג אחת: מציאה והשבחה של קרקע, תכנון, ביצוע תוך ליווי כלכלי ומשפטי, ומסירת הפרויקט – מבית בודד, דרך בניין עסקים ועד שכונות מגורים שלמות, ללקוחות מרוצים. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה