שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

ההשלכות השונות של הליך פשיטת רגל בהוצאה לפועל


י.ש.ש

כל הזכויות שמורות לחברת י.ש.ש החברה מתמחה בסגירת תיקים ואיחוד תיקים בהוצאה לפועל

 
 

ההשלכות השונות של הליך פשיטת רגל


מה קורה בפועל לאחר ההגדרה המשפטית

בהוצאה לפועל יוצרים הליכים שונים ומבצעים פעולות רלוונטיות על מנת להסדיר ענייני חובות בין חייבים לנושים. כך אפשר לראות כיצד נוצר הליך פשיטת רגל אל מול אנשים שלא יכולים לפרוע את חובותיהם או אל מול חברות שהופכות להיות חדלות פירעון. הכרזה כפושט רגל מציגה השלכות שונות על מי שההוצל"פ הגדירה אותו ככזה.


חשוב להבין שמבחינתו של החייב הרי שהוא זה שיכול ליזום הליך פשיטת רגל. זאת מאחר וכך הוא יכול להגיע למצב שבו הוא מוגן יותר אל מול נושיו השונים. אך חשוב גם להבין שלפושט רגל כמו חברה יש דרך לעבור, והיא כוללת תהליך של פירוק מנכסיה כדי שיהיה אפשר לגייס כספים לספקים, לעובדים ולכל מי שמגיע לו כספים מפושט הרגל.


הליך מסודר עם ייעוד חשוב

הליך של הוא כזה שנוצר לאחר החלטה של בית המשפט בענייניהם של אנשים פרטיים, עסקים או חברות. בית המשפט יגדיר את החייבים כפושטי רגל כדי ליצור שני מצבים. האחד הוא מתן אפשרות אמיתית לחייב לשלם את חובותיו השונים, והשנייה היא מינוי של כונס נכסים שיוכל לבצע פעולות כלכליות שונות כדי לגייס כספים להחזר החובות.

מבחינתו של מי שנוצר לגביו הליך פשיטת רגל הרי שבמסלול הפתלתל והמעיק הזה צריך למצוא את הדרך הנכונה להתנהל. עבודתו של כונס הנכסים והבעיות הפיננסיות שעדיין קיימות יכולים להקשות על כל מי שאינו מכיר את המצב הקשה הזה. לכן אפשר לראות כיצד רבים הם אלו שנעזרים באנשי מקצוע מנוסים כדי לעבור את התקופה הקשה ולפתוח דף חדש בחייהם.


לכל שלב יש משמעות משלו

כמו בכל הליך משפטי, גם כאן יש משמעות רבה לכל חלק ושלב ברגע שמדברים על הליך פשיטת רגל. בתחילה על החייב להגיש בקשה מסודרת לשם הגדרתו כפושט רגל, ולאחר כך עליו להמתין להחלטת בית המשפט בעניינו. בית המשפט יכול להחליט על הוצאת צו כינוס ועל הכרזה על פשיטת רגל ונתינת הפטר כחוק לפושטי הרגל.


בכל ההליך הלא נעים הזה יש להתנהל בחוכמה כדי למקסם את האפשרות להסדרי חוב, להימנעות מפעולות קשות של כונס הנכסים ומאי יציאה מהירה מהמצב הפיננסי הקשה. לכן המגיעים אל חברת י.ש.ש נהנים מהניסיון הרב שלה ורואים כיצד קשרים חשובים ו-17 שנות ניסיון מאפשרים להם מעבר חלק של הליך פשיטת רגל והתחלה חדשה ללא חובות או קשיים פיננסיים שונים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה