שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7295
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

החשיבות של מיתוג העסק שלכם


איתי אדרי
 
 

החשיבות של מיתוג העסק שלכם

חושבים שעשיתם מספיק כדי שהעסק יגדל אך בפועל אין לכם הרבה לקוחות חדשים בחודשים האחרונים? אם כך, עכשיו זה הזמן הנכון לעשות משהו בנידון ולא לישון בשמירה. העניין שכל בעלי העסקים חייבים להבין הוא שהעידן שבו אנחנו חיים מאוד תחרותי, ומשמעות הדברים היא שאם לא נדאג לקדם את העניינים שלנו ולהגיע לעוד ועוד לקוחות, המתחרים שלנו יעשו זאת במקומנו. תוהים מה כדאי לעשות בנידון ואיך אפשר להתקדם למרות הלחץ, התחרות והקשיים? אם כך, יכול להיות שעכשיו זה הזמן הנכון לחשוב על השקעה במיתוג העסק, כי מה חשוב יותר מאשר איך שאתם והעסק שלכם נראים לאחרים?

למה מתכוונים כשאומרים "מיתוג"?

האמת היא, שתחת המילה מיתוג הכול נכנס, וכל אחד בעלי העסקים יכול להבין ולפרש את המילה מיתוג בצורה אחרת. יש מי שכולל בעניין רק את איך שנראה אתר האינטרנט של העסק, אך יש גם אחרים שמכניסים לנושא גם את הלוגו, את סרטי התדמית, את פרסומי העסק ואפילו את המדים שהעובדים לובשים. לכן חשוב לפני הכול לעצור ולחשוב איך העסק שלכם נראה, ובעיקר, מה הייתם רוצים לשנות. האם אתם באמת פונים אל קהל היעד שלכם בצורה נכונה? האם אתם לוקחים בחשבון את השאלה מה הלקוחות שלכם מחפשים ומה הם היו רוצים לראות? מדהים לגלות שרוב בעלי העסקים לא נותנים מספיק את הדעת לנושא הזה ולכן התוצאה בשטח היא שחסרים להם לקוחות.

מה כדאי לעשות בנידון?

הדבר הכי חשוב שאתם צריכים לדעת, זה שאף פעם לא מאוחר מידי לקחת את העסק קדימה, להשתנות ולקדם אותו. שנית, כדאי לדעת שאתם לא באמת חייבים לעשות את זה לבד, כי בימינו כאשר מדברים על מיתוג עסקי מדברים על שירות מקצועי שניתן על ידי הטובים ביותר בתחום. כל מה שעליכם לעשות זה לבחור את החברה הטובה ביותר שאליה תוכלו לפנות, להזמין ממנה שירות ולחכות לראות את התוצאות. עסק שממותג נכון הוא עסק מוביל שתמיד יש לו עוד ועוד לקוחות כך שבהחלט כדאי לכם לנסות זאת.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה