שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> כלכלה ופיננסים -> כלכלה ופיננסים- כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
כלכלה ופיננסים- כללי
 

הלוואה חוץ בנקאית לכל מטרה


אמנון
 
 

החיים הם שורה של הפתעות ותקלות- סיטואציות בהן מגלים שיש צורך בסכום כסף נזיל, אך מצד שני לא יודעים מאין ניתן להשיגו. בזמן שסכומי כסף אינן מגיעים בהפתעה, כך הוצאות מגיעות בצרורות, ועל כן לא פעם יש צורך לחרוג מהשגרה ולמצוא כיצד ניתן לשוב ולצוף מעל המים, כיצד ניתן להשיג את הסכום המבוקש מבלי להגדיל את המינוס. בזמן שהבנק ידוע כגוף מלווה, לא פעם מחזיר את הלקוח עם תשובה שלילית, (ולו כי לא ניתן למצוא ערבים), גופים שחיצוניים לבנק, עשויים לספק תשובה חיובית, עשויים לספק את ההלוואה הרצויה ואף בקלות מרשימה.

יציאה לדרך

אם כן כיצד ניתן לקבל הלוואה לכל מטרה? ובכן פשוט מאוד על ידי פנייה אל גוף חיצוני שמעניק הלוואות חוץ בנקאיות, גוף כגון חברת ביטוח, חברת אשראי וכדומה. גופי המימון יודעים להציע ללקוח הפשוט, (זה שאינו יודע להציג ערבים או להצביע על ערבונות) מבחר מסלולי הלוואה לכל מטרה. גם אתם שואפים לקבל הלוואות, גם אתם זקוקים לטיפול שיניים יקר, להחליף את הרכב, לסגור את המינוס, להחזיר הלוואה וכדומה? ובכן כל שעליכם לעשות זה למצוא זמן פנוי, (ערב, מוקדם בבוקר..) ופשוט להיכנס לאתר החברה ובאופן מקוון ופשוט למלא מסמך מקוון, ואתם כבר בדרך לקבל את ההלוואה הרצויה.

דגשים

אומנם הלוואות חוץ בנקאיות מציעות פיתוי גדול ואכן ביכולתן להחזיר את החיים למסלול הרצוי, אך יחד עם זאת יש כמה דברים מהם יש להיזהר- כי בכול זאת מדובר על כסף שיש להחזיר ואף עם ריבית. על כן נציין שאין לשתף פעולה עם גוף שאינו בפיקוח משרד האוצר, שבסוף ההליך שני הצדדים צרכים לחתום על חוזה שכולל את כלל הפרטים, (סכום ההלוואה, גובה הריבית, נקודות יציאה, תקופת ההחזר, סכום ההחזר החודשי וכדומה), יש לשים לב לא להתחייב על גובה החזר חודשי שאינו ריאלי עבורכם ובטח שאין לקחת סכום הלוואה גבוה מהנחוץ רק כי ניתן.

ריבית

כאשר מדובר על הלוואות, יש לחשוב על גובה הריבית. יש מקרים בהן ריבית קבועה תהיה עדיפה ויש מקרים בהן עדיף שהריבית תהיה משתנה, אך באופן כללי יש לשאוף שהיא תהיה נמוכה. לרוב הנוסחה היא פשוטה: ככול שגובה ההלוואה יותר נמוך, ההחזר החודשי יותר גבוה ותקופת ההחזר יותר קצרה- כך גובה הריבית יהיה יותר נמוך, וביחס ישר אם המצב הפוך, הריבית תהיה יותר גבוהה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה